Autorádio 2DIN DN8802K ZÁNOVNÍ

Kód: DN8802KR
ZdarmaZdarma 6 990 Kč –40 %
123425 autoradio 2din dn8802k rozbaleno
6 990 Kč –40 % 4 190 Kč / ks 3 463 Kč bez DPH
Vyprodáno

2DIN univerzální autorádio, GPS navigace, 6.2‘‘ dotykový displej, CD/ DVD / MP3/ WMA, FM tuner, RDS, 4x52W, Bluetooth, handsfree, 2x micro SD slot, USB, DUAL ZONE, dálkové ovládání, kapacitní displej

+ZDARMA   Čeština v hodnotě 390Kč

+500 ZÁKAZNÍKŮ ZAKOUPILO

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

98932.png Český jazyk v hodnotě 390 Kč - ZDARMA ! 
Velmi kvalitní model 2DIN autorádia,který zaručeně okouzlí i náročného zákazníka, který hledá do svého vozuskutečně něco unikátního, čím zaručeně zaujme. A tak si i vy můžete být jistitím, že model HS8802 je rozhodně tou volbou, se kterou chybu zaručeněneuděláte. Tím si můžete být jisti na 100 procent. Pokud vás totiž něco zaujmeuž na první pohled, je to zcela určitě vzhled daného autorádia. Tomu samozřejmědominuje to hlavní, a to rozsáhlý kapacitní displej, který má rozměry 6,2 palců. Tenzcela určitě uspokojí i náročné zákazníky a zároveň bude v každém vozevypadat velmi dobře a účelně. I když se může na první pohled zdát někomu malý,pravda je taková, že svou velikostí umožní pohodlné sledování videí a filmů, ato i s jistotou mnoha detailů.
Se vzhledem autorádia samozřejměsouvisí také jeho design. Ten je poměrně klasický, s účelnými liniemi aněkolika ovládacími prvky. Ačkoliv displej je dotykový, máte jako řidiči čispolujezdci možnost využívat k ovládání i několik tlačítek. Ta jsou laděnado pravoúhlých tvarů a jsou dobře vidět i ve tmě, jelikož mají příjemné červenépodnícení. Mezi hlavní ovládací prvky patří nejenom ovladač hlasitosti, aletaké přepínač mezi DVD diskem, navigací, ale nechybí ani funkce připojeník bluetooth, nebo k vysunutí vašeho DVD disku.
 
Vstupy autorádia
Tím hlavním vstupem je určitěprostor určený pro CD a DVD disky, který je umístěný v horní částisamotného autorádia . Samozřejmě to není jediný vstup,jelikož mimo těchtonabídne také dva vstupy na micro SD karty. První vstup je využíván k tomu, abystemohlo bez problémů využívat veškerá data a tedy i podklady z navigace –mapy a hlasy. Druhý vstup na kartu slouží k tomu, abyste si mohliprostřednictvím rádia pustit již svou hudbu, ale stejně tak své videa, neboobrázky.
K tomu, dostat do rádiavlastní data ale slouží i další vstup, konkrétně pro USB kabel. Jedná seo vstup, ze kterého potřebujete přehrát všepotřebné.

 

Výstupy autorádia
Samozřejmě základní výkon by mělbez potíží uspokojit i běžného milovníka hudby, jelikož nabídne 4x52 W. Pokudvšak toužíte po tom, si hudební zážitek vylepšit, můžete využít výstup jak prosubwoofer, tak samozřejmě i výstup pro zesilovač. Stejně tak oceníte takémožnost propojit rádio se dvěma dalšími displeji a tak zobrazovat třebakonkrétní film hned na třech jednotlivých zařízeních najednou – ideální, pokudmáte děti. Vše doplňuje také výstup, v rámci kterého lze tento 2din model propojit se zadní parkovací kamerou a tak získat doslova oči v zadní části vašeho auta. Parkování díky tomu nikdy nebude jednodušší.

 

Co vše lze přehrát?
Naprostým základem je samozřejmě onoklasické rádio, které chytáme v rámci frekvencí. A to jak v FM režimu, který je nejznámější a nejvyužívanější, tak i v rámci režimu AM. Tím ale možnosti spojené s hudbou nekončí, jelikož stejně tak můžemevyužívat i formát MP3, nebo několik dalších. A to ať už ho do rádia dostanemeprostřednictvím CD, karty, nebo USB vstupu.
Dále nám tato multimediální jednotka umožní takésledovat filmy nebo jiná videa. Jelikož je kompatibilní se standardními DVDdisky, je jasné, že právě ty není problém přehrát, včetně daného filmu. Nic námale nebrání spustit film i několika dalších video formátech, které jsouv dnešní době na trhu rozšířené. 

8802_do_popisu

Vždy budete vědět, kde jste
Už jsme v daném popisu lehcenastínili, že jeden vstup je určený pro podklady ke GPS navigaci. I v tuse model autorádia HS8802 může hravě proměnit. V rámci toho budete za všechokolností vědět, kde se nacházíte. Daný modul funguje velmi rychle aspolehlivě, a díky mapám celé Evropy můžete vyrazittakřka kamkoliv a kdykoliv. Navíc se nemusíte bát vycestovat ani za našehranice. Ovládání navigace je samozřejmějednoduché a kromě mapového podkladu je samozřejmostí také hlas, který vámpomáhá vést vaši cestu kupředu.

 

Klasické, ale i inovativní funkce
Čím se samozřejmě toto rádio můžepyšnit, to je takzvaný Antishock. Jedná se o unikátní systém, který dokážeeliminovat případné nerovnosti a nárazy, které vzniknou během jízdy ponekvalitní vozovce. Ať už budete film nebo hudbu sledovat a poslouchatv jakékoliv situaci a při jakkoliv náročné jízdně, nemusíte se bátjakéhokoliv trhání, přerušování nebo snad dokonce sekání obrazu i zvuku.
Zatímco tato funkce jesamozřejmostí, tou další, kterou si zmíníme, je určitě funkce nazývaná jakoDual Zone. Ta umí jediné, a to naráz využívat dvě funkce daného rádia. Oceníteji třeba ve chvíli, kdy chcete sledovat film nebo poslouchat hudbu, ale zároveňpotřebujete, aby vám na pozadí běžela navigace se svým zvukovým podkladem,který vás bude navigovat. Samozřejmostí je i to, že lze mezi těmito dvěma narázspuštěnými režimy snadno přepínat a tak v případě potřeby zobrazit i danoumapu – a hudba bude stále hrát.

 

Jednoduché propojení s telefonem
2DIN autorádio dn8802k vám ale poslouží i jako propracovanéhandsfree. Stačí jednoduše spárovat telefon pomocí Bluetooth a následně užmůžete bez obav jak přijímat hovory, tak samozřejmě i aktivně volat. Váštelefonní seznam se přenese na displej autorádia a tak svůj mobil nebudetemuset brát po celou dobu jízdy do ruky.
 
 

Parametry Autorádia

Velikost autorádia : 2 DIN
Displej : 6,2" kapacitní - dotykový
Podsvícení : Červené
Výkon zesilovače v autorádiu : 4x52W
CPU : 1.2GHz
RAM : 256MB
Podpora formátů : MP3, VMA, VOB, MPG, AVI, FLV, MKV
GPS modul : Ano
RDS : Ano
Funkce A2DP : Ano
DAB / DAB+ tuner : Ne
Mechanika : CD / DVD
USB vstup : Ano 
AUX vstup : Ano
SD vstup : ANO - microSD
Bluetooth : Ano
Mikrofon : Ano ( integrovaný v autorádiu )
Plastový redukční rámeček : Ano
Dálkové ovládání : Ano
Odnímatelný čelní panel : Ne
Rozměry : 178x100x165mm
Značka / výrobce : 2din.cz

 

Doporučujeme: Pro kvalitnější FM příjem doporučujeme dokoupit pasivní anténu a zesilovač FM signálu Correct

Autorádio 2DIN DN8802

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: