Autorádio Alpine iLX-700

Kód: ILX-700
ZdarmaZdarma
Autorádio Alpine iLX-700
16 990 Kč / ks 14 041 Kč bez DPH
Na dotaz

Inovativní iLX-700 systém s Apple CarPlay, kompatibilní s iPhone 5, 5S, 5C, iPhone 6 nebo iPhone 6 Plus, 7 palcový kapacitní WVGA dotykový displej, výkon 4x50 W

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela unikátní univerzální 2din autorádio, a to už pro svůj vzhled. Pokud se na něho podíváte blíže, uvidíte jenom základní tvar s několika v dolní části umístěnými tlačítky. Nic více k vidění není, a tak celému tomuto rádiu vévodí dotykový displej. Ten je také tím nejdůležitějším a nejzákladnějším, co k němu patří. I z toho důvodu nadchne také svou celkovou velikostí, které je celých sedm palců. Díky tomu nejenom vše u tohoto 2din autorádia dobře zobrazí, ale nabídne také jednoduché, přesné a díky výkonu a operačnímu systému i rychlé ovládání. K tomu přispívá také inovativní iLX-700 systém.
Daný systém je však unikátní také v tom, že dokáže prostřednictvím funkce Apple CarPlay velmi jednoduše a rychle spárovat vaše zařízení, a to s operačním systémem iOS. Jedná se tedy primárně o mobilní telefony Apple. Toto univerzální 2din autorádio je spáruje nejenom proto, abyste mohli využít bezpečného telefonování pomocí funkce handsfree. Pokud je něco, co jistě také oceníte, to je i možnost telefon prostřednictvím tohoto displeje ovládat, stejně jako je zde možnost i poslechu hudby, nebo využívání mapových podkladů. Nechybí však ani hlasové ovládání, díky čemuž můžete prostřednictvím tohoto 2din autorádia jednoduše otevřít na displeji třeba složku s SMS zprávami.
Daná vlastnost je rozhodně výrazně unikátní a je také hlavním důvodem, proč je velká řada lidí, kteří si chtějí toto univerzální 2din autorádio pořídit. Nabídne však i standardní funkce, kam se řadí možnosti přehrávání jak hudby, tak dalších multimediálních souborů. Využít samozřejmě můžete jednoduchého a praktického vstupu, ke kterému je dodáván také USB prodlužovací kabel. Rádio si poradí i s celou řadou formátů, stejně jako nechybí dnes doslova základní funkce, kterou není nic jiného, než možnost využití RDS tuneru k nalezení standardních rádiových stanic. A to FM i AM.
Podíváme-li se na další funkce a vlastnosti daného autorádia, nezapomínejme ani na jeho možnost propojení s parkovací kamerou, nebo napojení na subwoofer. Nabídne také dálkové ovládání, integrovaný ekvalizér, nebo dostatečný a rozhodně kvalitní výkon. Vše doplňuje i funkce automatického ztmavení v závislosti na světelných podmínkách, nebo celá řada dalších praktických funkcí, které tak udělají z tohoto rádia skutečně všestranného pomocníka na všechny vaše cesty. A to ať už míříte kamkoliv, na jakkoliv dlouhou cestu.
 

Parametry Autorádia

Velikost autorádia : 2 DIN
Displej : 7" kapacitní WVGA dotykový
Podsvícení : Bílé LED
Výkon zesilovače v autorádiu : 4x50W
Podpora formátů : MP3, WMA, AAC
Ekvalizér : Ano
Bass boost : Ano
Ovládání subwooferu : Ano
DAB / DAB+ tuner : Ne
Mechanika : Ne
USB vstup : Ano
AUX vstup : Ano
SD vstup : Ne
Počet RCA výstupů : 3
Výstupní úroveň na RCA výstupech : 2V
Podpora Apple iPod : Ano
Bluetooth : Ne
Mikrofon : Ne
Dálkové ovládání : Ne
Odnímatelný čelní panel : Ne
Značka / výrobce : Alpine - webové stránky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Známá japonská značka, která byla založena v Tokiu, a to již v roce 1967. Může se tedy pyšnit jak dlouhou tradicí, tak i kvalitou. Ta je důvodem, proč si značka získává mnohé zákazníky i v dnešní době. Pokud je firma Alpine s něčím přímo spojována, potom se jedná o segment audia, využívaný především v automobilech. Kromě kvality jsou zajímavostí i četné inovace, stejně jako důraz na detail, ale i celkový design produktů.