Autorádio BLAUPUNKT New York 845 World

Kód: CARFG2160
11 990 Kč –8 %
Autorádio BLAUPUNKT New York 845 World
11 990 Kč –8 % 10 990 Kč / ks 9 083 Kč bez DPH
Vyprodáno

6,2" velký LCD TFT anti-reflexní displej o rozlišení 800x480 bodů, DVD/MP3/WMA/Radio, USB, přehrávání videa AVI/ DivX®/ MP4/ MPEG/ MPG/ Xvid, výkon 4x45 Watt, IR dálkový ovladač, navigační software IGO Primo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice zajímavě vypadající univerzální 2din autorádio od společnosti Blaupunkt, které sází na jednoduché a funkční tvary, elegantní designové provedením, ale hlavně na velký 6,2 palců měřící dotykový displej, který primárně slouží k hlavnímu ovládání celého rádia a jeho funkcí. A těch je více než dost. Pokud displej tohoto 2din autorádia také něčím nadchne, tak to není jenom jeho vysoké rozlišení 800 x 400 obrazových bodů, ale je to také anti-reflexní úprava, která zlepšuje čitelnost v různých podmínkách. Třeba ve chvíli přímého slunečního svitu.
Že můžeme displej využít skutečně všestranně, to dokládají i funkce, které tak z daného 2din autorádia vytvářejí doslova multimediální stanici. Kdo nevyužije zabudovaný RDS tuner na lazení a ukládání FM a AM stanic, ten samozřejmě může jednoduchým způsobem poslouchat i vlastní hudbu. A to jak ve formátu MP3 s podporou ID3 tagů, tak v dalších formátech. Nechybí ale ani podpora videí, včetně nejznámějšího formátu Avi a kodeku DivX. Stejně tak pohodlně a jednoduše můžeme načíst také různé obrázky, taktéž v mnoha jednotlivých formátech. Operační systém, kterým toto univerzální 2din autorádio disponuje, si s nimi poradí.
Díky své všestrannosti nebudeme zklamáni ani tím, jakým způsobem můžeme daná data do rádia podsunout. Klasickou možností je DVD mechanika, která logicky přečte i běžná CD. Zájemci o moderní technologie nebudou zklamáni ani z USB vstupu, který pohodlně podporuje jakýkoliv flash disk, nebo jiný jemu podobný nosič. Vše doplňuje i podpora paměťových karet, všetně nejmodernějšího provedení s označením SDHC. Nejenom, že na dané karty mohou být naše soukromá data, ale jsou cestou k tomu, jak využít také aktuální mapové podklady pro navigačnísystém.
Právě možnost navigace pomocí prestižního softwaru iGO je jednou z hlavních výhod, kterou toto univerzální 2din autorádio také má. Nejenom, že ihned najde naši polohu, ale také nás bezpečně dopraví do cíle. Stačí jenom zvolit konkrétní mapový podklad, a to jakékoliv země na světě. Určitě ale nezapomínejme na další praktické věci, které se nám budou hodit na cestách. Kromě dálkového ovládání to může být také integrovaný Bluetooth modul. Ten umožní využít toto univerzální 2din autorádio jako jedinečné handsfree, stejně jako nám dovolí jednoduše ovládat náš mobilní telefon prostřednictvím již zhodnoceného kvalitního dotykového displeje.
 

Parametry Autorádia

Velikost autorádia : 2 DIN
Displej : 6,2" TFT dotykový displej
Výkon zesilovače v autorádiu : 4x45W
Podpora formátů : MP3, VMA, MPEG, AVI, JPG, FLAC
GPS modul : Ano
Made for iPod / iPhone : Ano
RDS : Ano
Funkce A2DP : Ano
DAB / DAB+ tuner : Ne
Mechanika : CD / DVD
USB vstup : Ano
AUX vstup : Ano
SD vstup : Ano
Bluetooth : Ano
Mikrofon : Ano
Ekvalizér : Ano
Dálkové ovládání : Ano
Odnímatelný čelní panel : Ne
Značka / výrobce : Blaupunkt - webové stránky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: