Aktualizace produktů značky StP

Odhlučňovací materiály značky StP se řadí k nejlepším odhlučňovacím materiálům na světe a to nejen díky velké škále nabízených produktů pro odhlučňování ale také proto, že StP produkty vyvíjí, testuje a to nasvědčuje obrovské množsvtí certifikátů, které tyto produkty získali. StP také vlastní 4 továrny které vyrábí kvalitní materiál pro odhlučňování a distribuje tyto materiály po celém světě. V Rusku StP dodává odhlučňovací materiály nejen do obchodů ale také do továren VW, Hyundai Ford, Nissan apod. My tyto materiály používáme proto, že jsme otestovali několik značek, které nabízí podobné materiály ale vyjisnilo se, že se jedná pouze o méně kvalitnější produkty za stejné peníze.

Před nedávnem StP nahradila starý design svých produktů a aby se zákazníci mohli zorientovat, ukážeme si jaké produkty byli nahrazené

StP Anticor G ( 2.4mm ) nahrazen StP Black Gold ( 2.3mm )

StP iSilver ( 1.8mm ) nahrazen StP Black Silver ( 1.8mm )

StP AK15 ( 15mm ) nahrazen StP Accent 10 ( 10mm ) a také přidán do nabídky tenší StP Accent 6 ( 6mm ). Jendá se o materiál na bází voděodolného lepidla zelené barvy a také samotný produkt nevsakuje žádnou vodu.

Novinky na českém trhu

StP Biplast 25 - akustický a protihlukový materiál o tloušťce 25mm

StP Aeroflex 10 - voděodolný materiál o tloušťce 10mm, v nabídce najdeme i 6mm

StP Heatshild L a XL - protihlukový kryt motoru

Přítlačné válečky s přítlačnou plochou 30mm a 40mm a dřevěnou rukojetí.