Auto Finesse nově na 2din.cz!

Legendární anglická autokosmetika Auto Finesse nově na 2din.cz!

Pokud se ve světě detailingu pohybujete již nějakou dobu, jistě teď uznale pokyvujete hlavou a Vaši tvář zdobí široký úsměv. A pokud ne, dovolte nám podělit se s Vámi o jednu skvělou novinku – na webu 2din.cz totiž nově pořídíte výrobky z portfolia anglického výrobce Auto Finesse, živoucí legendy na poli autokosmetiky!

_MG_9048

Co je značka Auto Finesse

Auto Finesse je celosvětově známá značka, která se během let stala synonymem nekompromisní kvality. Vznikla již v roce 1999 jako dítko několika nadšených detailerů, přičemž svůj dnešní název nese od roku 2005. Zpočátku se majitelé firmy specializovali na detailingovou péči o drahé automobily pro movitou klientelu, ale po nějaké době došli k závěru, že by možná stálo za to rozšířit portfolio svých služeb i do jiných segmentů trhu a reagovat tak na dynamicky se rozvíjející automobilový průmysl.

Chevy-16Sep11-18-2

Právě toto rozhodnutí stojí za současnou podobou značky, stejně jako za jejím mimořádným úspěchem. Spolu se změnou firemní filozofie se totiž své premiéry dočkala první řada detailingových přípravků. Ty si mezi anglickými motoristy rychle získaly mimořádnou oblibu, přičemž rozšíření působnosti značky do zahraničí na sebe nenechalo dlouho čekat.

Dnes již je Auto Finesse zavedený velikán vyznačující se mimořádně chytrým marketingem, širokým sortimentem pro různé typy detailerů a zajímavým designem, ale hlavně nekompromisní kvalitou všech nabízených produktů, z nichž si vybere opravdu každý. Firma pečlivě naslouchá potřebám svých zákazníků, přičemž samozřejmostí je také příznivý poměr cena/efektivita.

6H4A5607 

Co najdete v sortimentu Auto Finesse

Jste úplný začátečník a rádi byste si profesionální detailing nejprve osahali, nebo jste již ostřílený profík, kterému záleží na nekompromisně dokonalém vzhledu jeho čtyřkolového miláčka? Sortiment Auto Finesse reflektuje potřeby všech typů detailerů – najdete v něm jak univerzální přípravky, autošampony nebo vosky pro nenáročné klienty, tak složité keramické ochrany, sealanty nebo leštěnky, které plně uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších detailerů.

Tím to však zdaleka nekončí – v portfoliu značky najdete celou řadu příslušenství, leštícími ručníky, mycími rukavicemi nebo kartáči počínaje a interiérovými štětci, utěrkami nebo ručními aplikátory konče.

Pokud budete s výrobky Auto Finesse spokojeni natolik, že firmu zatoužíte reprezentovat, myslí značka i na vás – k dispozici máte čepice, bannery, přívěsky na klíče nebo třeba kbelíky s logem vašeho oblíbeného výrobce autokosmetiky.

AF-Light-Grey-Beanie-1

Kvalita, za kterou ručíme

Pokud si pořídíte výrobek ze sortimentu značky Auto Finesse, získáte po všech stránkách kvalitní produkt, za nějž se můžeme zaručit. Portfolio tohoto legendárního výrobce je zárukou, že o vaše auto bude perfektně postaráno, bude skvěle vypadat a při projížďkách městem z vás ostatním motoristům spadne čelist. To vše navíc za příznivou cenu!