18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

GPS SLEDOVÁNÍ VOZIDEL

Partnerský článek

SledovaniVozidle-UVODNI

Přemýšlíte, jak mít přehled nad svými vozidly? Rádi byste věděli o tom, pokud některý z Vašich řidičů překročí rychlost? Přijde Vám spotřeba pohonných hmot moc vysoká? Technikou určenou pro sledování vozidel se zabývá již více než 15 let společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o.

K čemu je prospěšné sledování vozidel?

gps

Společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o. se zabývá již od roku 1999 dodávkami zařízení pro sledování a monitoring vozidel. Jednoznačným cílem a předmětem firmy je zajistit zákazníkům informace, díky nimž se mohou rychle orientovat a přijímat efektivní rozhodnutí. Takovým způsobem můžeme být nápomocni zejména v oborech, jako je logistika, spedice, doprava, distribuce apod. Využitím služeb lze optimálně snižovat náklady na provoz svých vozidel ve firmě a zajistit tak pro ně maximální a efektivní využití.

Díky GPS sledování se zvyšuje operativnost řízení pohybu vozidel na trasách a flexibilita při jejich využívání. Nemalý vliv má sledování vozidel i na omezení administrativy, zlepšení možností věnovat se skutečné činnosti firmy a zvyšování zisku.

ORBtrack – bezpečnost a jistota

logo

Společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC s.r.o., která nabízí ORBtrack, stále stoupá na příčce oblíbenosti v oblastech GPS technologií, satelitní komunikace a softwarových řešení v dopravě. Svým zákazníkům kromě služeb ORBtrack nabízí také poradenství apod. GPS monitoring s produkty firmy ORBCOMM výrazně snižuje náklady na provoz.