Dnes 18.6. otevřeno pouze do 17:30. Děkujeme za pochopení.

GPS tracking – mějte o svém autě dokonalý přehled

GPS sledování vozidla je jedním z technických prvků, který si v posledních letech rychle získal oblibu korporátního sektoru a nyní si začíná razit cestu i k soukromým majitelům osobních aut. GPS tracker poskytuje opravdu široké možnosti, firmám umožňuje šetřit či optimalizovat finanční prostředky na provoz vozového parku či sledovat zaměstnance při plnění jejich pracovních povinností. Soukromí majitelé využijí stejná data spíše pro své ujištění, že vůz je tam, kde má opravdu být, nikdo se nepokouší o jeho krádež nebo odtažení. Současná generace GPS sledovacích zařízení má opravdu zajímavou paletu funkcí a možností. Jak konkrétně tedy fungují? A proč se vyplatí si je pořídit?

 

Vůz, do kterého je sledovací zařízení nainstalováno, je od té chvíle ve spojení s vaším smartphonem a vy tak můžete sledovat jeho aktuální polohu, stejně jako budete upozorněni ve chvíli, kdy se dá do pohybu. Je zřejmé, že hlavním důvodem pro instalaci GPS trackeru je tak ochrana proti krádeži. Užitečný je však i indikátor náklonu, který majitele vozu upozorní na probíhající odtah nebo pokus o zcizení kol. GPS senzor samozřejmě umožňuje i sledování rychlosti a není tak problém nastavit SMS upozornění např. ve chvíli, kdy se váš potomek s ještě mokrým řidičákem na silnici až příliš rozvášní. Za zmínku stojí i fakt, že některé pojišťovny nabídnou majitelům vozů zajímavé slevy a bonusy, pokud si GPS tracker nechají namontovat v servisu.

pictureprovider.aspx-2

Keetec GPS Sniper je příkladem zařízení, které splňuje všechny požadavky na moderní a funkční GPS tracker. Zařízení lze využít samostatně pro sledování polohy vozu, či v propojení s továrním nebo přidaným alarmem. V takovém případě je majitel informován také o spuštění alarmu, nebo zařízení naopak alarm aktivuje v případech jako je použití GSM rušičky. Komunikace vozu se smartphonem probíhá standardně prostřednictvím SMS zpráv na pozadí uživatelsky přívětivé aplikace dostupné jak pro iOS, tak pro Android (aplikace umí anglicky, slovensky i česky). Polohu vozidla lze poté snadno zobrazit v Google Maps. GPS Sniper má navíc kromě alarmového výstupu i výstup druhý, pomocí kterého lze na dálku ovládat topení apod. Možnost nastavit až 3 telefonní čísla nebo vestavěná záložní baterie jsou potom onou pověstnou třešničkou na dortu, díky které je používání tohoto užitečného zařízení nesmírně příjemné.

sniperbanner

Dobrou zprávou je též to, že u nás si Keetec GPS Sniper můžete nejen zakoupit, ale za velmi příjemných celkem 4999,- vám jednotku i profesionálně a rychle namontujeme. Nenechte svůj vůz svému osudu a pořiďte si toto chytré řešení!

38280522_1875344212527867_1875496902586269696_n