18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! TEL.,EMAILY A OBJEDNÁVKY BUDOU VYŘÍZENÉ POSTUPNĚ 23/07. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pneumatiky Tomket

Víte, jak se pozná opravdový vlastenec? Jeho vůz má v létě i v zimě obuty české pneumatiky Tomket. Jejich výrobu zajišťují pro český e-shop Nejlevnejsipneu.cz dva cizí gumárenské koncerny, jež se řadí mezi patnáctku nejdůležitějších gumárenských koncernů. Tomket jsou pneumatiky pro řidiče, kteří žádají co nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou pneumatiky.

Letní pneumatiky

Na trhu jsou hned tři modely letních pneumatik Tomket:

Tomket ECO

3.-tomket-eco_2_0_3

Tyto pneumatiky jsou tvořeny jedinečnou gumovou směsí obohacenou silikou. Řidiči si u nich chválí především jejich vysokou přilnavost na vodě, kvalitní odezvu během řízení na suché i mokré vozovce a také vysoký kilometrový výkon. Představují ideální kombinaci příznivé ceny a vysoké kvality.

Tomket SPORT

Tyto pneumatiky bez váhání zvolí řidiči, kteří milují sportovně pojatou jízdu. Vyznačují se totiž vysokou manévrovatelností. Předností Tomket SPORT je také výrazně krátká brzdná dráha během letních suchých dnů, ale i v případě mokré vozovky. Ve vozidle, které je obuté těmito pneumatikami, se tudíž mohou řidiči cítit po právu bezpečně!

Tomket VAN

Tyto pneumatiky jsou primárně určeny pro moderní lehké nákladní vozy. Jejich předností jsou dva široké dezénové bloky, jejichž zásluhou se pneumatika nedeformuje při vysokém zatížení ani při prudkých změnách směru jízdy.

Zimní pneumatiky

1.-snowroad

Do své premiérové zimní sezóny vyráží značka Tomket se čtyřmi druhy pneumatik:

Tomket Snowroad 3

Tyto zimní pneumatiky mohou obout všechny typy osobních vozů. Symetrický design je garancí optimálních jízdních vlastností na sněhu i ledu. Jedinečná kompozice gumy, v níž je ve vzorku značně zastoupena silika a množství lamel poskytuje bezpečí ve všech možných zimních klimatických situacích. Odolná konstrukce pneumatik zvyšuje jejich životnost.

Tomket Snowroad PRO 3

2.-snowroad_pro

Tímto obutím se mohou s klidem pochlubit vozidla střední a vyšší třídy i luxusní sedany. Asymetrický design podporuje skvělé jízdní vlastnosti na sněhu i ledu a čtyři široké drážky s množstvím lamel se starají o dostatečný odvod sněhové břečky i vody z hlavní části dezénu. Bezpečnost i odolnost je samozřejmostí!

Tomket Snowroad SUV 3

Tyto moderní pneumatiky jsou určeny pro vozy SUV a 4*4. Podobně jako u výše zmíněných pneumatik jejich design přispívá k dokonalému odvodu sněhové břečky i vody, což zvyšuje přilnavost a stabilitu.

Tomket Snowroad VAN 3

Moderní lehké nákladní vozy a dodávky by měly před přicházející zimou zvolit toto obutí. Symetrický design zaručuje kvalitní jízdní vlastnosti za každého počasí a tři široké drážky zaručí dostatečný odvod z centrální části dezénu. Odolná konstrukce pneumatik dostatečně brání jejich poškození.

Zásluhou pneumatik Tomket je možné s potěšením konstatovat, že čeští řidiči mohou v klidu jezdit s domácím obutím, jež je srovnatelné se zahraničními značkami!