18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! TEL.,EMAILY A OBJEDNÁVKY BUDOU VYŘÍZENÉ POSTUPNĚ 23/07. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Praktické autodoplňky do auta, které by se vám mohly hodit

AutokliceCz-UVODNI

Mít pohodlně vybavené auto je radost, jelikož díky autodoplňkům je jízda opravdu mnohem komfortnější. Není vaše auto dostatečně vybavené a rádi byste si do něj pořídili něco navíc, co však nebude stát mnoho peněz? Pak vám dnes přinášíme pár doplňků do auta, které si zamilujete především díky jejich praktičnosti a skvělému designu.

Autoalarm

Prvním praktickým doplňkem do auta je autoalarm. Jeho pořízení vás nepřijde na mnoho peněz, může vám však dostatečně pomoci od krádeže auta. I když se v případě, že se vám do vozidla chce vloupat cizí osoba, autoalarm zvládne pouze rozhoukat, je velká pravděpodobnost, že ji to odradí a od krádeže raději upustí. Pokud chcete auto vybavit dalšími bezpečnostními doplňky, vyzkoušet můžete například imobilizér do autoklíče. Imobilizér je elektronické zařízení, které je vybaveno speciálním kódem, jež obsahuje samotný klíč od auta - autoklíč nebo jiné zařízení. V momentě, kdy se autoklíč nespojí s daným kódem, zamezí se odemčení automobilu a nelze jej tedy odcizit.

Dálkové ovládání centrálního zamykání

Dálkové ovládání centrálního zamykání je dnes prakticky již v každém autě. Pokud jej však to vaše nemá, zvažte tuto velmi komfortní možnost i k vašemu vozu. Je to velmi pohodlný způsob ovládání vozidla, který tvoří řídící jednotky a dva dálkové ovladače. Centrální zamykání lze u většiny modelů automobilů použít na vzdálenost 10 metrů.

Handsfree

Při jízdě v autě je zakázáno držet v ruce mobilní telefon. Abyste však pro vyřízení vašich hovorů nemuseli vždy zastavovat, určitě se vám bude hodit handsfree sada, která se velmi snadno spáruje s vaším vozidlem. Hovor potom probíhá přes sluchátko nebo přes reproduktory vašeho vozidla. Za telefonování za volantem vám hrozí vysoký trest, vyhněte se mu pomocí praktického handsfree setu!

Záznamová kamera

AutokliceCz-DashCamz

Ke zjednodušení při řešení přestupků a nehod, ale i pro záznam z projížďky krásnou krajinou, se vám do auta bude hodit záznamová kamera. Ta má malé rozměry a připevňuje se na horní část čelního skla tak, abyste měli dobrý výhled na dění před vaším vozem. S kamerou a nahraným záznamem získáváte i důkazní materiál pro případ, kdy jste účastníky dopravní nehody či jiného problému a v momentě, kdy můžete být neoprávněně obviněni. Ne ve všech zemích je však záznamová kamera dovolena. Například v Portugalsku a Rakousku je výslovně zakázána, v Česku je zase zakázáno umístit ji do zorného pole řidiče.

Dopřejte si praktické doplňky na vaše cesty, aby se vám řídilo komfortněji a cítili jste se ve vašem vozidle mnohem lépe!