18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! TEL.,EMAILY A OBJEDNÁVKY BUDOU VYŘÍZENÉ POSTUPNĚ 23/07. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Adam's kondicionér pro Kůži 473ml

Kód: LCON16
690 Kč –70 %
adams polishes leather conditioner 16oz 1
690 Kč –70 % 207 Kč / ks 171 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
23.8.2019

Adam's Leather Conditioner - Adam's Kondicionér pro Kůži 473ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste majitelé vozu s koženým interiérem? Potom je tento produkt jako stvořený pro vaše potřeby. Jeho unikátní složení vám zajistí hned několik pozitivních věcí, díky kterým bude kůže v interiéru vašeho vozu dokonalá. Primárně vám pomůže odstranit případné nečistoty, které se mohly vlivem použití na tomto materiálu zachytit. Stejně tak odstraní také mastnotu. Kromě toho, že kůže bude dokonale čistá, bude pochopitelně také ochráněna před dalším ulpíváním nečistot. Ve složení nechybí ani UV blokátory, které jsou jistotou v tom, že bude ochráněna také před vlivem slunečního záření. Vše podpoří také kokosové máslo, jojobový olej a výtažky z aloe. Ano, i ty mohou být součástí autokosmetiky. Díky tomu je kůže vašeho vozu nejenom zvláčněna, ale bude také mnohem měkčí a jemnější. To bude přispívat jak k její celkové pohodlnosti, tak pochopitelně i k luxusnímu vzhledu, který bude stále jako nový a přesto stále dokonale přirozený.

 

Každý kožený povrch ve vašem automobilu potřebuje důkladnou péči. A proto je tady produkt s označením Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion. Jeho unikátní složení je zárukou toho, že každý povrch bude nejenom dokonale čistý, ale bude mít i prvotřídní vlastnosti, které má mít. Ošetřená kůže bude jak bez nečistot, tak bude i náležitě vyživena, stejně jako bude příjemně měkká na dotek, vláčná, a zároveň ochráněna jak před klasickým ušpiněním, tak třeba i před vlivem UV záření. To vše zaručí, že když kůži ošetříte produktem Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion, bude mít vzhled stále jako nový, dokonale elegantní a lesklý. Přitom nebude ani nijak kluzký, ani nijak mastný. To zaručí špičkové složení a vstřebatelnost produktu. To vše jsou pozitiva, díky kterým patří tento produkt mezi naprostou špičku současného trhu s autokosmetikou.

Tipy pro správnou péči o kůži:

 • Kůže by měla být spojována s pravidelným ošetřením. Ideální je daný materiál ošetřovat pravidelně alespoň jednou měsíčně.
 • Pro pravidelnou péči se dokonale hodí přípravky určené na lehčí čištění. Mezi doporučené patří třeba produkty, jako Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion, Meguiar's Leather Balm, stejně jako produkt označovaný Meguiar's Rich Leather Cleaner/Conditioner.
 • U dlouho neošetřované kůže je nutné vzít v potaz její vysušenost a tedy i vyšší savost. Proto se doporučuje postup ošetření v případě potřeby i opakovat.

Opakovaný proces péče vede k tomu, že kůže vsákne všechny potřebné látky a díky tomu začne být opět a také důkladně do hloubky vyživována.

 • Ošetření kůže by mělo být spojeno vždy s využitím utěrky z mikrovlákna. Ta, která se pro tyto účely dokonale hodí, je Meguiar's Microfiber Wash Mitt.

Postup ošetření pomocí tohoto přípravku:

 • Nechte kůži dostatečně vychladnout. Tak, aby byla chladná i na dotek. Ideální je aplikace ráno nebo večer, v prostoru ve stínu.
 • Aplikujte menší množství přípravku na méně viditelné místo. Po pár minutách ověřte celkovou barevnou, ale i chemickou stálost povrchu.
 • Produkt Meguiar's Mirror Bright Leather Lotion naneste v menším množství na kvalitní aplikátor. My doporučujeme využít pěnový produkt Meguiar's Soft Foam Applicator Pads, popřípadě aplikátor z mikrovlákna s označením Meguiar's Even Coat Microfiber Applicator Pads.
 • Z aplikátoru vetřete povrch přímo do ošetřovaného koženého povrchu. Buďte jemní a zároveň buďte důkladní.
 • Produkt aplikujte na kůži v menším množství a pokračujte po menších částech. Docílíte tak vždy rovnoměrného a také čerstvého množství.
 • Pokud chcete koženou plochu také vyčistit a odstranit větší nečistoty, je možné produkt aplikovat i pomocí mycí rukavice z mikrovlákna s označením Meguiar's Microfiber Wash Mitt.
 • Po plnohodnotné aplikaci si vezměte suchou utěrku z mikrovlákna, pomocí které celý povrch důkladně do sucha otřete.
 • Na závěr se stejným postupem zaměřte na perforovaná místa. Zde pamatujte na to, že je nutná aplikace velmi malého množství přípravku, a to extrémně jemně, v podstatě bez většího tlaku.

 

 

 

 

Adam's Leather Conditioner - Adam's Kondicionér pro Kůži

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: