Adam's máslový vosk 473ml

Kód: BW216
650 Kč –70 %
Adam's máslový vosk 473ml
650 Kč –70 % 195 Kč / ks 161 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
27.6.2019

Adam's máslový vosk udělá z Vašeho voskování radost, ne utrpení. Ochraňte váš lak po dobu měsíců s lehkým a rychlým nanesením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden ze skutečně prémiových vosků, kterým je značka Adam's polishes. Už to jasně potvrzuje, že s tímto produktem zaručeně nešlápnete vedle. V souvislosti s jeho složením musíme zmínit hlavně obsah přírodní karnauby. I díky tomu je zajištěna perfektní ochrana vašeho laku, stejně jako vynikající podpora lesku. Pochopitelně nechybí ani dostatečné odpuzování vody. Díky obsahu přírodní karnauby jsou dané vlastnosti oproti konkurenci výrazně zvýšeny, jak s ohledem na hloubku lesku, tak s ohledem na celkový dojem z vašeho vozu. Unikátní je v kombinaci s černým, nebo jiným tmavým lakem, kde lze jeho unikátnost využit naplno. 

 

Moderní, nový, prémiový a unikátní. Takto přesně lze popsat produkt Adam's máslový vosk, který je unikátním voskem pro jakéhokoliv automobilového nadšence. Tento tekutý vosk byl vyrobený s ohledem na potřeby každého, kdo chce mít lak svého vozu v dokonalém stavu, s jistotou dokonalého vzhledu. Díky unikátní patentované technologii je při výrobě využíváno směsi speciálních kondicionérů. A právě díky nim může být dosaženo jak výrazného obohacení barev, tak je dosaženo také hlubokého a jasného laku. Ve složení produktu nechybí dále ani karnauba, stejně jako řada polymerů, nebo látky určené k ochraně proti UV záření. Toto všechno dohromady zajistí prodloužení životnosti laku a eliminaci blednutí, dojde také k odstranění jemných škrábanců a celkově je vytvořena dlouhotrvající ochrana určená k zachování dokonalých výsledků co nejdelší možnou dobu. Samozřejmostí je také univerzálnost, kdy je tekutý vosk Adam's máslový vosk určený pro všechny typy laků. A to jak s jistotou bezpečnosti, tak s jistotou jednoduché aplikace.

Základní pokyny při použití:

 • Karoserie vozu by měla být chladná, vůz by měl být umístěný ve stínu.
 • Povrch laku je třeba očistit a důkladně vysušit. Pokud to okolnosti vyžadují, může být použitý Adam's Strp Wash . Díky němu dekontaminujete povrch laku a zajistíte, že bude dokonale hladký.
 • Pomocí leštěnky odstraňte z povrchu laku veškeré defekty, jako jsou škrábance, skvrny, stopy po oxidaci a jiné problémy.
 • Méně znamená více. Výrazné vrstvy vosku znamenají nejenom horší roztírání, ale i výrazně vyšší spotřebu. Ochrana však zůstává stále stejná.
 • Toto balení vosku by u průměrného vozu mělo vydržet zhruba na 20 – 25 plnohodnotných aplikací.
 • Před aplikací vosku nezapomínejte na leštění. Jenom tak docílíte i doprovodného efektu, kterým je schopnost podpořit a zvýraznit lesk vašeho laku.
 • Vosk aplikujte na celou karoserii, postupně bude schnout a vy postupně ošetříte celý automobil. Obvyklá doba potřebná k plnohodnotnému ošetření je zhruba 30-60 minut.
 • Ideální doba pro finální ošetření je ve chvíli, kdy vosk dostatečně uschne. Nejenom, že zbělá, ale také by neměl jít lehkým setřením prstu nijak snadně rozmazat a s pomocí nanesením rozprachem Adam's Detailovacího spreje a ručníkem z dovjitého mikrovlákna rozetřeme zbytky vosku ( nanesení spreje je opravdu minimálni )
 • Při aplikaci vosku se snažte vyhýbat povrchům, které jsou z gumy nebo z plastu. Vosk je nepoškodí, ale může na nich zanechat bílou stopou.
 • Ani po aplikaci vosku nezapomínejte na pravidelnou péči o automobil. Trvanlivost dané vrstvy a její pozitivní efekt prodloužíte použitím šamponů značky Adam's.
 • Při klasické péči o váš automobil používejte pouze produkty pro něho určený. Vyhněte se klasickým univerzálním prostředkům, jako jsou odmašťovače, přípravky na nádobí, agresivní čističe a pěny. Ty mohou nejenom narušit nebo oslabit samotnou voskovou vrstvu, ale mohou také narušit i samotnou karoserii.

Postup voskování – ručně:

 • Vždy je třeba nechat karoserii dostatečně vychladnout a mít vůz umístěný ve stínu.
 • Použijte dodávaný pěnový aplikátor, na který naneste 4 kapky. Ne větší, než jsou třešňové pecky. Tyto kapky vetřete do aplikátoru, aby bylo dosaženo jeho navlhčení.
 • Aplikujte jednu stejně velkou kapku a tu rozetřete na povrch vašeho vozu.
 • Netlačte po povrchu. Nechte aplikátor jenom jemněji klouzat a snažte se dodržovat kruhové pohyby.
 • Nanášejte pouze velmi tenký film, který uvidíte pouze z určitého úhlu proti světlu. Jinak by měl být téměř neviditelný.
 • Jakmile na karoserii nezůstává žádné množství tekutého vosku, opět na aplikátor doplňte jednu, maximálně dvě kapky a pokračujte v práci stejným způsobem.
 • Při aplikaci nadměrného množství se snažte vosk rozetřít na co největší plochu. Vysoká vrstva vosku ochranu nijak výrazně nezvýší.
 • Ideální doba pro finální ošetření je ve chvíli, kdy vosk dostatečně uschne. Nejenom, že zbělá, ale také by neměl jít lehkým setřením prstu nijak snadně rozmazat a s pomocí nanesením rozprachem Adam's Detailovacího spreje a ručníkem z dovjitého mikrovlákna rozetřeme zbytky vosku ( nanesení spreje je opravdu minimálni )

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
? Vůně: Vanilka

Adam's Buttery Wax - máslový vosk

Adam's Buttery Wax - máslový vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Adam's máslový vosk 473ml Adam's máslový vosk 473ml
5
SD Avatar autora | 4.5.2018
Vyborny product!
Adam's máslový vosk 473ml Adam's máslový vosk 473ml
5
D Avatar autora | 27.6.2017
akorát k tou potřebujete ručník z mikrovlákna , detailovací vosk a aplikátor takže leštění se trochu prodraží ale i tak na tmavším laku to stojí za to
Adam's máslový vosk 473ml Adam's máslový vosk 473ml
5
F Avatar autora | 2.6.2017
lehce s eaplikuje