Adam's pistole pro nanesení autošamponu

Kód: FG32
3 790 Kč –70 %
Adam's pistole pro nanesení autošamponu
3 790 Kč –70 % 1 137 Kč / ks 940 Kč bez DPH
Vyprodáno

Jednoduché a velmi rychle nanesení autošamponu na vozidlo, pro domací účely.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní autošampony dnes mohou nabídnout skutečně unikátní pěnivost. Pokud je vaším cílem ji ještě zvýšit, je pro vás jako stvořená tato profesionální napěnovací pistole konstruovaná s velmi kvalitní mosaznou hlavicí. Je určená každému, kdo to s mytím svého vozu myslí skutečně vážně. Využívá inovativní air vstřikovací technologie, díky které je doslova během několika málo vteřin vytvořena maximálně bohatá a také hustá pěna. Díky ní můžete lehce pokrýt celou karoserii. Ta na ní nejenom velmi dlouho vydrží, ale díky aktivnímu složení může zcela pochopitelně velmi dobře uvolnit a následně odstranit všechny nečistoty. V kombinaci s kvalitním šamponem je tato pistole dobrou volbou pro toho, kdo chce zajistit mytí svého vozu profesionálně, a také s nižší fyzickou námahou a bez obav z kontaminace. Dále nesmíme opomíjet ani to, že pomocí této technologie výrazně přispějete k mytí bez nežádoucích škrábanců, stejně jako přispějete k tomu, že se na vaší karoserii nebudou vytvářet nežádoucí hologramy.

 

Inovativní air – vstřikovací technologie je zárukou, že tato napěňovací pistole TORQ Foam Cannon vytvoří unikátní pěnu, která bude nejenom dokonale hustá, ale bude také velmi bohatá. Výsledkem celé aplikace bude vůz, který bude velmi rychle pokrytý aktivní pěnou, která na jeho laku vydrží výrazně dlouho. To se pochopitelně pozitivně podepíše na tom, že bude efektivně působit na veškeré nečistoty i jakékoliv jiné kontaminace. Tím bude docíleno jejich jednoduššího a také rychlejšího odstranění. Díky bohaté a husté pěně však bude docíleno i eliminace nežádoucích jevů. Těmi může být případné poškrábání u mytí s nedostatečnou pěnovou vrstvou, stejně jako bude eliminován i vzhled případných hologramů. Použitím napěňovací pistole TORQ Foam Cannon dojde k dokonalému umytí vozu, a to bez výrazné fyzické námahy s jistotou zkrácení času, díky lepší efektivitě a produktivitě vaší práce.

TORQ Foam Cannon je nástrojem nejenom pro profesionální mytí s dokonalým výsledkem, ale je rozhodně také produktem i pro ty, kteří chtějí mýt svůj automobil v domácích podmínkách a chtějí si být jisti dokonalým výsledkem. Tím je především jistota toho, že během mytí nebudou vytvářeny hologramy, stejně jako neopomíjejme také jistoty toho, že během mytí i po něm bude mít lak automobilu dokonalý povrch. Tento unikátní napěňovač zajistí i to, že se na povrchu karoserie vytvoří hustá a také silná pěna. Jejím pozitivem je nejenom silné působení na nečistoty, ale i to, že dokáže působit na první pohled v nedostupných, nebo také neviditelných místech – příkladem jsou velmi drobné trhliny v laku a karoserii. Nečistoty tedy odstraníte i z těchto míst, a to bez nutnosti náročného drhnutí pomocí mycích rukavic, nebo různých štětců.

Důraz při výrobě pistole TORQ Foam Cannon byl dbán také na použití těch nejkvalitnějších materiálů. Ty pochopitelně přinášejí jistotu odolnosti a životnosti, stejně jako je díky nim zaručeno i to, že napěňovací pistole obstojí i v náročnějších podmínkách použití. Jistotou je také univerzálnost, díky čemuž není problém použití v kombinaci s jakýmkoliv tlakovým zařízením. Součástí pistole je též kvalitní téměř litrová nádoba na tekutiny, stejně jako efektivní výkonná tryska, která se postará o jednoduché nanesení vytvořené pěny na celý automobil.

Technické informace:

 • Obsah láhve na tekutiny je 940 mililitrů.
 • Průtok trysky je nastavitelný v rozmezí 320 l/hod až 1 200 l/hod.
 • Doporučovaný průtok trysky je v rozmezí 450 l/hod až 570 l/hod.
 • Minimální tlak je 55 bar.
 • Maximální tlak je 240 bar.
 • Doporučovaný tlak pro dosažení nejlepší pěny je v rozmezí 160 – 190 bar.
 • Napěňovací pistole pracuje se všemi značkami a modely tlakových myček. Pracuje jak s elektrickými, tak i benzinovými.

Důležité upozornění:

Při pořízení napěňovací pistole a jejím zájmu o napojení na tlakovou myčku je nutné zakoupit příslušný adaptér neboli redukci. O možnosti se informujte nejlépe u prodejce nebo výrobce tlakové myčky.

Ředění šamponů:

 • Pro ideální výsledek doporučujeme používat výhradně šampony značky CHEMICALGUYS
 • Optimálního výsledku docílíte při ředění 1:10 až 1:15. To znamená na jeden díl autošamponu 10 až 15 dílů teplé vody.

Lákadlem na této napěňovací pistoli je nejenom vytvoření dokonalé pěny, ale i to, že díky ní a díky kvalitnímu autošamponu mnohem jednodušeji a rychleji odstraníte nečistoty z vašeho vozu. Daná kombinace zajistí, že se vám povede eliminovat jak běžnou silniční špínu, tak i různé další kontaminace. Pistole navíc zaujme i svou inovativní konstrukcí, které zajistí plnohodnotné a efektivní použití a zároveň tím, že dokáže výrazně šetřit použitou tekutinu. Je tedy ohleduplná k životnímu prostředí a ke zbytečnému plýtvání. Jejím použitím výrazně eliminujete spotřebu vody v porovnání s klasickým mytím, při použití běžné hadice. Nejenom, že uděláte něco proti plýtvání vody, ale také pochopitelně řešíte náklady.

Díky přesnému a zároveň jednoduchému ovládání si budete moci snadno regulovat to, jakou pěnu s ohledem na hustotu budete chtít vytvořit. I takto vypadá pokrok v oblasti profesionálního, i domácího mytí automobilů. Samozřejmostí je pochopitelně i celková všestrannost. Je na vás, zda vám napěňovací pistole TORQ Foam Cannon poslouží k umytí vašeho osobního vozu, nebo ji využijete k umytí vozu užitkového nebo nákladního, či s ní budete umývat svou loď, letadlo, nebo cokoliv jiného. A to vše s jistotou efektivního odstranění nečistot, bez obav z poškrábání laku a s jistotou zachování dokonalého lesku.

Výhody napěňovače:

 • Inovativní technologie, která dokáže vytvořit hustou a velmi bohatou pěnu.
 • Usnadnění mytí, které je nejenom rychlejší, ale je také méně namáhavější.
 • Při použití kvalitního autošamponu je zaručena vysoká kvalita mytí.
 • Pro profesionální, ale stejně tak i pro domácí použití.
 • Jistota dokonalého umytí bez obav z tvorby hologramů, nebo poškrábání karosérie.
 • Ideální volba i pro takzvané dvojvědrové mytí.
 • Aplikovaná pěna vydrží na karoserii, díky čemuž efektivně působí na veškeré nečistoty.
 • Robustní konstrukce napěňovače přispívá k dlouhé životnosti.
 • Mosazná tryska nabízí kvalitu i odolnost proti vzniku koroze.
 • Díky plastům je napěňovač lehký a snadno použitelný, přesto velmi odolný.
 • Univerzálnost umožní použití s jakýmkoliv typem a značkou tlakové myčky.
 • Díky snadné regulaci lze přesně nastavit bohatost a také objem vzniklé pěny.
 • Dostatečně velká nádoba na tekutinu.
 • Použitelná na všechny typy automobilů i jiných dopravních prostředků.

Použití:

 • Odšroubujte připojenou nádobu na tekutiny
 • Nádobu naplňte teplou vodou s šamponem, v doporučovaném poměru
 • Nádobu přišroubujte zpět k trysce
 • Připojte napěňovač pomocí redukce k tlakové myčce
 • Spusťte tlakovou myčku a aplikujte pěnu na automobil
 • V případě potřeby upravujte konzistenci a množství vytvářené pěny

 

Adam's Foam Gun - pistole pro nanesení autošamponu

Adam's Foam Gun - pistole pro nanesení autošamponu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: