18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! TEL.,EMAILY A OBJEDNÁVKY BUDOU VYŘÍZENÉ POSTUPNĚ 23/07. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Adam's kratký kartáč na mytí kol

Kód: BRWHLS
590 Kč –70 %
Adam's kratký kartáč na mytí kol
590 Kč –70 % 177 Kč / ks 146 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
23.8.2019

Adam's Short Wheel Brush - Kratký kartáč na mytí kol

Velmi šetrný k diskům. Dlouho vydrží na rozdíl od konkurenčních podobných produktů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento speciální kartáč se stane pomocníkem, kterého si nebudete moci vynachválit. Jedná se o kartáč s výrazně jemnými štětinami, což zajistí vysokou ohleduplnost v souvislosti s ochranou povrchů proti poškození. Vzhledem k délce rukojeti, která  dokonale hodí hlavně na mytí disků jakýchkoliv kol, stejně jako na mytí paprsků, nebo límců. Mnoho zákazníků ho využívá též na mytí poklic, nebo koncovek výfuků. Skvěle si poradí ale i s lakovanými povrchy, kam můžeme zařadit podběhy i nárazníky. I zde přijdou vhod jeho jemné štětiny, které jsou účinné, ale ohleduplné. V kombinaci s kvalitním produktem na čištění jde o nezbytného pomocníka pro každého, kdo chce mít svůj vůz dokonalý. A i když může na první pohled působit jako obyčejný kartáč, zákazníci potvrzují, že oproti konkurenci výrazně dominuje svou jemností, svou kvalitou, stejně jako svou životností. Není důvod se obávat nutnosti jeho brzké výměny za nový.

Speciální kartáč s označením Body & Wheel Flagged Tip Short Handle Brush zaujme hned na první pohled. A to primárně svou kratší rukojetí, která nabídne nejenom praktičnost při držení, ale také celkem zajímavý designový vzhled. Celkový design tohoto kartáče byl pochopitelně vyvíjen i s ohledem na co nejjednodušší a nejúčinnější použití v segmentu čištění disků kol, nebo poklic, různých paprsků a límců, nebo i koncovek výfuků. Pro dokonalý výsledek nechybí také speciální jemné štětiny.

Délka rukojeti 22 centimetrů nabídne možnost jak zcela bezproblémového úchopu, tak pochopitelně i výhody spojení s tím, že s kartáčem kola umyjete velmi snadno. A nejenom je, nebo věci popsané výše. Tento kartáč se dokonale hodí i k umytí různých lakovaných částí vašeho vozu, které jsou také znečištěné. Jedná se třeba o podběhy, stejně jako se jedná i o nárazníky. Dokonalých výsledků Body & Wheel Flagged Tip Short Handle Brush dosáhne především v kombinaci s přípravkem, který nese název Diablo Gel Cleaner. V kombinaci s ním je zajištěno jak důkladné odstranění skvrn, tak i celková šetrnost, díky které se čištěný povrch nijak nepoškodí. Daná kombinace je dokonalým pomocníkem ve chvíli, kdy bude nutné odstranit například brzdový prach, různou silniční špínu, olej, klasické nečistoty, nebo jiné druhy kontaminace.

Díky měkkým dlouhým štětinám tohoto kartáče bude zaručeno i to, že nebudete mít jakýkoliv problém s vyčištěním i jakkoliv členitých míst na discích vašich kol. Jednoduše se dostanou doslova všude, i do hlubokých prolisů, stejně jako například i do úzkých štěrbin. Můžete si být jisti i tím, že jak jednotlivé štětiny, tak i rukojeť jsou vyráběny s ohledem na dlouhou životnost a vysokou odolnost, která je oproti konkurenci znatelná. Příjemným bonusem je také odolnost vůči různým chemikáliím, stejně jako odolnost i vůči různým kyselinám.

Použití kartáče:

 • Jak pneumatiky, tak disky kol nejprve opláchněte a proudem vody odstraňte hrubé a velké nečistoty.
 • Pro kvalitní vyčištění kol doporučujeme přípraek Adams Čistič kol
 • Pomocí kartáče důkladně roztírejte do všech míst i záhybů vašich kol.
 • U silnějších a zažraných nečistot použijte více síly a snažte se konkrétní místo kartáčem důkladně čistit.
 • V případě potřeby celý postup čištění opakujte.
 • Povrch kol důkladně omyjte tekoucí vodou a smyjte veškeré nečistoty i čisticí přípravek.

Kartáč a jeho výhody:

 • Vyvinutý speciálně na čištění disků kol a poklic.
 • Má dlouhé a měkké štětiny, které se dostanou do všech štěrbin, záhybů a také profilů.
 • Jemné štěrbiny jsou účinné a zároveň šetrné k čištěnému materiálu.
 • Možnost použití na jakékoliv typy kol a poklic – s ohledem na vzhled i materiál.
 • Konstrukce kartáče umožní dobrou absorpci čistícího roztoku nebo pěny.
 • Pevný, dobře tvarovaný držák, který výborně drží i ve vaší ruce.
 • Vhodný i pro čištění hůře dostupných míst karoserie – podběhy, prahy.

 

 

 

Adam's Short Wheel Brush - Kratký kartáč na mytí kol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Adam's kratký kartáč na mytí kol Adam's kratký kartáč na mytí kol
5
K Avatar autora | 2.6.2017
použité podobné kartáče od Meguaris a Chemical guys a todle je zatím největší favorit který drží nejdéle z nich ( máme svojí myčku takže použiváme každý den)