18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Adam's čistič koberečků a čalounění 473ml

Kód: CUC16
340 Kč –70 %
Adam's čistič koberečků a čalounění 473ml
340 Kč –70 % 102 Kč / ks 84 Kč bez DPH
Vyprodáno

Bezpečný a lehký k použití. Zbaví vás i té nejzažranější špíny a skrvn co si dokážete představit z textílijí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejenom, že je tento produkt velmi účinným čističem, ale je také velmi účinným odstraňovačem skvrn. A to především z interiéru vašeho vozu. Díky svému složení a díky své univerzálnosti použití ho můžete hravě a bez obav aplikovat třeba na potahy sedadel, na autokoberce, stejně jako se hodí třeba i na čalounění dveří. Své uplatnění najde i ve chvíli, kdy potřebujete vyčistit plátěnou střechu, nebo jakékoliv jiné textilie uvnitř vašeho automobilu. Jeho unikátní složení si velmi rychle poradí i se zažranou špínou, bez ohledu na to, zda jde o běžné znečištění, nebo se jedná například o skvrny spojené s mastnotou, nebo se jedná o skvrny od nápojů. A to třeba i od kávy, stejně jako od džusu, kolových limonád a mnohých dalších nápojů. Stejně tak neopomíjejme na to, že si tento čistič dokáže poradit i s nečistotami, jako jsou zvratky, nebo i zvířecí výkaly. Zde se rozhodně hodí i jeho složení spojené s antibakteriálními enzymy. Nejenom, že po skvrně nebude ani památky, ale místo bude také dokonale dezinfikováno, stejně jako dojde k odstranění případného zápachu. I přes takto vysokou účinnost si tento produkt stále zachovává svou potřebnou šetrnost, díky čemuž se nemusíte bát poškození zmíněných, ale i mnohých dalších povrchů. Když k tomu přidáme jednoduchou formu aplikace spojenou s nástřikem a setřením, je jasné, že při údržbě textilií v interiéru vozu není lepšího pomocníka.

 

Lokální skvrny na potazích sedadel, ale i na autokobercích, stejně jako na čalounění, nebo plátěných střechách a jiných textiliích budou minulostí. A to díky produktu, kterým je právě Lightning Fast Stain Extractor. Kromě toho, že si dokonale poradí s lokálními skvrnami je také ideálním pomocníkem v případě celoplošného čištění. Kromě svého účinku zaujme i složením, jelikož jde o stoprocentní koncentrát, který si velmi dobře vzhledem k ošetřovanému materiálu šetrně poradí s celou řadou různorodých skvrn a špíny. Pokud se podíváme konkrétně, tak mu nedělá problém odstranit třeba zažranou špínu, stejně jako nemá problém ani s odstraněním mastnoty, nebo různých skvrn od jídla. Dokáže si poradit s kávou, stejně jako s celou řadou jiných nápojů. Dále dokáže velmi dobře eliminovat také zvratky, nebo dokonce zvířecí výkaly. V takovém případě se velmi hodí antibakteriální enzymy, které jsou jeho součástí. Díky nim je dané místo dokonale dezinfikováno, čímž jsou odstraněny jak bakterie, tak jsou odstraněny také různé pachy. A to všechno bez poškození povrchu, na který je Lightning Fast Stain Extractor aplikován. Jak? Jednoduše, jelikož plně stačí pouze snadné nastříkání a rozetření.

Jedinečné složení staví na přírodním základu, kde jednotlivé složky zajistí, že za 20 až 60 sekund dojde k tomu, že jsou jednotlivé nečistoty biologicky rozloženy. To usnadní jejich odstranění. Enzymy zase eliminují vznik jakéhokoliv zápachu, jelikož dochází k degradaci organických sloučenin, které zdroje zápachu často vytvářejí.

Ředění:

 • Jde o stoprocentní koncentrát, který vyžaduje ředění dle návodu. Díky němu celé balení vydrží podstatně déle.
 • U běžně znečištěných povrchů a při celoplošném čištění je doporučováno ředění 1:20. Tedy na jeden díl přípravku přidat dvacet dílů vody.
 • U hodně znečištěných povrchů lokálního charakteru je možné ředit v poměru 1:3. Na jeden díl přípravku tři díly vody.
 • Ředěný přípravek je vhodný jak pro ruční mytí, tak i pro použití v extraktorech.

Ideální pomocník k odstranění těch nejodolnějších, stejně jako dlouhodobě zažraných skvrn. To je produkt Lightning Fast Stain Extractor, jehož sílu můžete pocítit i na svém automobilu. Když se podíváme blíže, můžete ho aplikovat na potahy sedadel, stejně jako na vaše koberce, stejně jako je vhodný také na čalounění dveří, popřípadě i na plátěné středy. Problémem však nejsou ani jakékoliv jiné textilie, ze kterých špínu také efektivně a bezpečně odstraní. Velkým plusem jsou antibakteriální enzymy, které nejenom konkrétní místo vydezinfikují a dále také odstraní veškerý zápach. A to z celého interiéru. Kromě skvělého vyčištěné nesmíme opomenout ani celkovou ochranu. Inovativní složení ošetřovaný povrch doslova naimpregnuje. Díky tomu chrání všechny zmíněné části vašeho automobilu před usazováním špíny. Pravidelně aplikovaná a udržovaná impregnace je zárukou toho, že bude špína nejenom odpuzována, ale pokud už dojde ke kontaminaci, nebude se tak rychle zažírat do vláken a díky brzkému vyčištění se nebudete muset bát vzniku jakýchkoliv skvrn.

Návod:

 • Čistič vyniká svou jednoduchostí jak s ohledem na možnost využití na různých materiálech, tak i s ohledem na rychlou a jednoduchou aplikaci.
 • Vysajte čištěnou plochu tak, aby na ní nezůstávaly jakékoliv pevné nečistoty v podobě různých smítek, prachových částeček, nebo drobků.
 • Pomocí aplikátoru nastříkejte produkt Lightning Fast Stain Extractor na znečištěná místa a nechte působit po dobu 30 až 60 vteřin.
 • Pomocí mikroutěrky začněte znečištěné místo jemně čistit. Stačí jemné přitlačení a křížové pohyby, díky čemuž se začne vytvářet jemný film z hladké pěny. Pro dokonalý výsledek doporučujeme používat utěrky Workhorse, Gordo, nebo ULTRA FINE TOWEL BLUE.
 • Nevyužívejte jenom jednu část utěrky. Postupně čistěte pomocí nepoužitých a čistých míst na utěrce, z obou jejích stran. Docílíte toho, že se nečistoty z povrchu lépe, vsáknou do povrchu utěrky. Tím je odstraníte ze skvrny a zároveň je nebudete po čištěném povrchu dále rozmazávat.
 • Jakmile je čištění u konce, opět dané místo vysajte, čímž odstraníte zbytky nečistot i případnou zaschlou pěnu.
 • Pokud není výsledek dokonalý, můžete postup stejným způsobem opakovat. Takto lze postupovat i několikrát za sebou.
 • Při potřebě hrubšího čištění je možné místo utěrky z mikrovlákna použít specielní jemný kartáček určený na čištění textilií. My doporučujeme produkt The Nifty Brush Interior.
 • Pokud potřebujete vyčistit nečistoty z autokoberců a je třeba hrubšího postupu a větší intenzity, je možné použít kartáč s označením Induro 7 - Heavy Duty Nifty.

Řeďte podle stavu znečištění

Tento stoprocentní koncentrát je unikátní i z toho důvodu, že budete moci využít takového naředění, které bude odpovídat charakteru skvrn, nebo tomu, čeho chcete dosáhnout. Pokud se jedná o dlouhodobé a zažrané skvrny, je doporučováno naředit přípravek v poměru 1:3 a ten následně na znečištěné místo aplikovat a postupovat dle návodu. Pokud není výsledek dokonalý, lze to i opakovaně. Pokud se jedná o klasické a běžné znečištění, nebo je vaším, cílem celoplošné čištění, nebo jenom pravidelná údržba a impregnace, je doporučováno produkt naředit v poměru 1:20. Pro ředění doporučujeme používat výhradně jenom destilovanou vodu.

V případě extrémního znečištění, jako jsou skutečně velmi dlouho zažrané skvrny, ale třeba také špína na podvozku vozu, nebo špína na pneumatikách a motorech, je možné přípravek neředit a použít tak daný stoprocentní koncentrát. Daný postup může eliminovat situaci spojenou s opakováním čištění při naředění přípravku. V daných případech však neopomíjejte nutnost nejenom rychlé aplikace a čištění, ale i nutnost zajistit rychlé vysušení místa. Ideálním pomocníkem může být třeba běžný fén s teplým vzduchem.

Možnosti použití:

 • Textilní i čalouněné sedačky
 • Koberce a podobné tvrdé tkaniny
 • Plátěné střechy automobilů
 • Pedály, gumové autokoberce a boční strany pneumatik
 • Koberce, potahy, textil i čalounění v domácnosti či v kanceláři

Upozorňujeme:

Vzhledem ke svému složení nedoporučujeme výrobek Lightning Fast Stain Extractor používat na příliš citlivé povrchy. Příkladem může být například pravá kůže, stejně jako kůže umělá. Též nedoporučujeme použití ani na kožených výplních dveří, nebo na přístrojových deskách. V rámci těchto materiálů doporučujeme účinnou a šetrnou náhradu v podobě produktu Leather Cleaner.

Pro jistotu dokonalého vyčištění bez případného poškození materiálu doporučujeme nejprve nanést menší množství přípravku na méně viditelná místa. Třeba na spodní stranu sedadel. Zde si lze otestovat, zda skutečně nedojde k jakémukoliv poškození v souvislosti s materiálem na sedadle, nebo chybně zvolenou koncentrací.

Výhody:

 • Složení neobsahuje jakékoliv toxické látky typu různých chemikálií, bělidel, saponátů, rozpouštědel a jim podobných látek.
 • Aplikaci je možné realizovat ručně, stejně jako strojně.
 • Vysoká účinnost jak v případě lokálního, tak i v případě celoplošného čištění.
 • Unikátní formule zajistí rychlejší schnutí. Oproti konkurenci lze ušetřit až 40 procent času.
 • Čistění je spojeno také s impregnací daných povrchů. Tato ochrana doslova odpuzuje špínu a eliminuje pronikání znečištění do hloubky.
 • Přípravek navrací povrchům jejich původní barvy, ale i materiálové vlastnosti.
 • Díky enzymům kromě nečistot odstraní také zápach na biologickém základu.
 • Přípravek je možné používat i na pravidelné ošetření vašeho automobilu, s ohledem na obnovení impregnační ochranné vrstvy.
 • Jednoduché, rychlé a efektivní použití.
 • Univerzální použití v oblasti automobilů, domova i kanceláří.
 • Nízká cena a maximální využitelnost.
 • Příjemná vůně jak během aplikace, tak i po ní.

 

                          

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
? Cena za: 1 ks

Adam's Carpet & Upholstery Cleaner - čistič koberečků a čalounění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: