Emaily a objednávky se dnes vyřizují postupně. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Adam's čistič interiéru a kožených doplňků 3785ml

Kód: LIC1GAL
1 390 Kč –70 %
adams polishes leather cleaner gallon
1 390 Kč –70 % 417 Kč / ks 345 Kč bez DPH
Skladem ihned - Praha (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2019

Ze špinavého interiéru na čistý? Lehce! Dostatečně silný pro zbavení se skvrn od džínů, nebo od skvrn od propisek, zároveň ale šetrný k interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leather & Interior Cleaner - čistič interiéru a kožených doplňků 3785ml

Dokonalý pomocník pro řadu povrchů nejenom v interiérech vašich automobilů. Díky svému složení a účinnosti je hojně používaný například i v domácnostech, nebo v komerčních prostorách., Jedná se o unikátní čistič, který je určený jak na mírně znečištěnou kůži pravou, stejně jako na její imitaci. Problémem ale není ani použití třeba na vinyl. To vše jsou materiály, u kterých je zaručeno jemné a šetrné, ale přesto velmi účinné čištění a velmi efektivní zbavení všech nečistot. Kromě toho bude vytvořena také neviditelná ochranná vrstva, která zamezí dalšímu znečišťování. Vše korunují i další pozitiva spojená se špičkovým složením. Po ošetření tímto přípravkem je zachováván původní vzhled kůže, stejně jako nechybí jistota celkové vláčnosti a měkkosti. Tedy jako ve chvíli, kdy jste do nového automobilu poprvé sedli. Neopomíjejme ale ani další ochranné vlastnosti. A to jak proti vodě, tak třeba proti působení UV záření, stejně jako nechybí ochrana proti popraskání, které může být důsledkem vysušení. Mezi další vlastnosti patří i eliminace blednutí, stejně jako eliminace výskytu případných plísní. Výsledkem ošetření se tak stává povrch se skvělými vlastnostmi i vzhledem přírodní kůže, s jistotou toho, že její povrch rozhodně nebude nijak výrazně mastný.

I přes vytvoření dané unikátní vrstvy dovolí tento zajímavý a unikátní produkt ošetřenému povrchu bez problémů dýchat. Pokud jde o použití na kůži, tak zde nechybí jistota toho, že ji pomáhá udržovat jak jemnou, tak i vláčnou. Vše je podtrženo tak vyváženým pH, stejně jako odolností vůči negativním vlivům UV záření. Díky tomu je oddáleno případné praskáním nebo i blednutí koženého povrchu. To vše dohromady dokáže prodloužit životnost i o několik let a zajistit stále dokonalý přírodní vzhled. Velkým lákadlem je také jednoduchost použití – stačí nastříkat a setřít, stejně jako zaujme i možnost mobilního použití kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít tento produkt po ruce a dále mít k dispozici utěrku z mikrovlákna a kartáč s jemnými vlákny, která je pro následné ošetření tou nejlepší volbou.

Návod na použití:

 • Z ošetřovaného povrchu odstraňte pevné nečistoty a prach. Nejlépe pomocí silného vysavače.
 • Aplikujte rosprachem čistič na povrch a nechte 10-20 vteřin působit
 • Využijte kartáč s jemnými vlákny , pomocí kterého produkt rozetřete na špinavých místech, po té použijte utěrku z mikrovlákna 
 • V případě potřeby popisovaný postup opakujte.
 • Zkontrolujte důkladné rozetření produktu a to, zda je povrch dokonale čistý

 

Doporučujeme:

Pamatujte na to, že kožená sedadla jsou i celkem citlivá. A to znamená, že vyžadují jak pravidelné čištění, tak i impregnaci. Proto doporučujeme tento produkt využívat nejenom při viditelném znečištění, ale i v pravidelných intervalech. Povrch kožených sedaček tak bude dlouhodobě skutečně jako nový.

Hlavní výhody:

 • Je určený pro mnoho produktů, jak z pravé kůže, tak i na její imitaci. Je vhodný na vinyl a řadu dalších materiálů nejenom v interiéru vašeho vozu, ale i ve vaší domácnosti či jinde.
 • Jde o produkt označený jako 2 v 1. Nejenom, že mnoho povrchů vyčistí, ale dokáže jim dodat i potřebnou impregnaci.
 • Při pravidelném použití se pozitivně podepíše jak na vzhledu a kvalitě povrchů, tak i prodlouží jejich životnost.
 • Dokonalé vyvážení pH a unikátní složení plné přírodních látek zajistí, že kůže dostává všechny potřebné živiny, díky čemuž je renovován její vzhled a přirozená vůně.
 • Dostatečně silná ochrana proti UV záření a proti IR.
 • Vyčištěný povrch kůže není ani mastný, ani kluzký. Stále si zachovává svou celkovou přirozenost.
 • Rychlé použití, stejně jako vstřebání a celkové uschnutí.
 • Jednoduché použití kdykoliv a kdekoliv. Stačí snadno aplikovat na požadovaný povrch.
 • Dlouhodobá ochrana.

 

Zajímavé tipy a rady:

Pokud hledáte dokonalou ochranu, která bude spojena s důkladným čištěním a dlouhodobou impregnací, je možné sáhnout i po dalších alternativních produktech. Jedním z nich je zmíňovaný čistič kůže,, který je vhodné kombinovat s produktem s označením Adam's kondicionér kůže. Ten se postará o dokonalou impregnaci a také dokonalou ochranu kůže.

 

Adam's Leather & Interior Cleaner - čistič interiéru a kožených doplňků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: