18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Adam's čistič kol 473ml

Kód: DWC16
490 Kč –70 %
Adam's čistič kol 473ml
490 Kč –70 % 147 Kč / ks 121 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
19.8.2019

Ta nejlepší možnost pro zbavení se prachu z brzd a jiných kovových nečistot z Vašich kol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomeňte na vaše špinavá kola. Tento unikátní pěnový čistič jim opět dodá dokonalou krásu. Jeho složení je nejenom maximálně účinné vůči jakýmkoliv nečistotám, ale zároveň je velmi šetrné. To dokládá také jeho neutrální pH, což je jedna z velmi ceněných vlastností tohoto čističe. Jeho složení je však unikátní i jiným způsobem. Jednoduše vám ukáže, jak špinavá kola ve skutečnosti máte. Stačí ho nanést a následně jednoduše vidíte, jak se začne barvit do fialova. Právě do tohoto odstínu jsou zbarveny všechny části, na kterých jsou nečistoty. Ty jsou pochopitelně nejenom takto označeny, ale jsou tlakem uvolněny. Následně proto stačí jenom silnější proud vody, pomocí kterého jsou odstraněny. Pokud jde o silnější nečistoty, není pochopitelně problém v kombinaci s tímto produktem použít i kartáč, nebo jiné nástroje určené k mechanickému odstranění špíny, která je skutečně zažraná. Pro dokonalý výsledek pochopitelně nezapomínejte takto čistit jenom kola, která jsou chladná, která nastříkejte dostatečným množstvím dobře rozmíchaného přípravku. Tím zaručíte, že jeho unikátní sílu využijete na maximum.

 

Proč je tento produkt unikátní? Jelikož se jedná o nejuniverzálnější čistič na kola, který jenom existuje. Díky svému složení je určený na všechny typy kol, u kterých dokáže zajistit nejenom vysokou účinnost, ale pochopitelně také stoprocentní šetrnost. Dané složení má však ještě druhý unikát, který naplno uvidíte ve chvíli, kdy tento produkt na vaše kola nastříkáte. Jakmile se dostane do kontaktu s železitou nečistotou, zbarví se do fialova. Rázem uvidíte, že i na první pohled čistá kola mají na svém povrchu mnoho daných nečistot. Jedná se především o polétavou rez, stejně jako brzdový prach. Čím intenzivnější je odstín dané fialové barvy, tím více je nečistot na daném povrchu.

Tento čistič na kola však nečistoty nejenom označuje, ale pochopitelně je také odstraňuje. Díky inovativnímu složení je dokáže z povrchu kola velmi efektivně uvolnit. Díky tomu stačí celkem jednoduché následné odstranění, a to pomocí proudu vody. Problém samozřejmě není ani v případě použití mycího kartáče, pomocí kterého se vám povede odstranit i nečistoty zašlé a odolné. Následně budou kola vypadat jako nová.

Tipy pro správné mytí:

 • Nemyjte kola, která jsou horká. Vždy myjte ve stínu, na dotek chladná kola.
 • U středových poklic můžete realizovat jejich umytí klasickým autošamponem. A to v případě, kdy si nejste jisti, zda k nim bude čistič dostatečně šetrný. Před samotnou aplikací tohoto produktu je tedy sundejte.
 • Před aplikací produktu dbejte na to, aby byly pneumatiky dostatečně čisté.

Postup mytí kol:

 • Přípravek důkladně protřepejte a promíchejte jeho obsah.
 • Nemyjte kola, která jsou horká. Vždy myjte ve stínu, na dotek chladná kola.
 • Aplikujte rovnoměrně dostatečné množství přípravku na všechny části vašeho kola.
 • Povrch by měl být kompletně pokrytý aktivní čisticí pěnou.
 • Počkejte zhruba 2 minuty, během kterých bude přípravek působit.
 • Nechte přípravek na kolech dostatečně zaschnout.
 • Začněte čistit pomocí kartáče. Doporučujeme produkt Meguiar's Ultra-Safe Wheel Spoke Brush nebo Meguiar's Versa-Angle Wheel Face Brush.
 • Proudem vody důkladně opláchněte celé kolo a veškeré zbytky čističe.
 • Kola důkladně osušte. Doporučujeme používat sušicí ručník Meguiar's Water Magnet.

 

 

 

Adam's Wheel Cleaner- čistič kol

Adam's Wheel Cleaner- čistič kol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Adam's čistič kol 473ml Adam's čistič kol 473ml
5
P Avatar autora | 27.6.2017
sem tam apliakce i před kartáčovým mytím a v pohodě, ale určitě nejlepší použití je když si to děláš sám
Adam's čistič kol 473ml Adam's čistič kol 473ml
5
J Avatar autora | 2.6.2017
očekávání splnilo na 100%