OEM autorádio plně nekomunikuje s vozem. Je to řešitelné?

Proč to s mým vozem nekomunikuje?

U některých vozů komunikace není dokonalá, protože tyto vozy mají starší jednotku gateway a proto u těchto vozů nové autorádia, kde se uvádí, že jednotka je kompatibilní s autem, nezobrazuje třeba u automatické klimatizace grafické znázornění na rádiu. U novějších vozů od roku 2009 se to mění a potom nastává komunikace i u automatických klimatizací se zobrazuje grafická imitace klimatizace apod. Zrovna tento příklad byl uveden pro vůz Škoda Octavia 2. Stejně tak to platí pro Volkswagen, u kterého plná komunikace je u vozů od roku 2011.

Řešení

Pokud jste si koupili autorádio GEBORN a rádio nekomunikuje vůbec s vozem ( nezobrazuje ani senzory, otevřené dveře apod. - což má ukazovat i na vozech se starou gateway jednotkou ). Máme tu jednoduché řešení. Zákazník co zakoupil autorádio od nás, stačí aby nám napsal na info@2din.cz a my bychom poskytli heslo k pokročilému nastavení autorádia a dál se pouze stačí řídit tímto postupem:

1. Klikněte v hl. menu na Nastavení ( Setup )

2. Na konci nabídky v nastavení je poslední tlačítko Setup, které rozkliknete a nahoře uvidíte "Pokročilé nastavení", na které se klikne a zobrazí se klávesnice, kde se zadá kód který vám zašleme emailem.

3. Napravo uvidíte tlačítko Can type na které klinete a najdete č. 80 Volkswagen v seznamu, po kliknutí na č. 80 dáte " Save " nahoře a vypnete jednotku a po 20-30 vteřinách zapnete opět a bude vše fungovat.

Informace a zákaznickou podporu poskytujeme pouze zákazníkům, kteří zakoupili zboží u nás!