Match set pro kompletní ozvučení č.2

Kód: MATCHSET2
17 990 Kč / sada 14 868 Kč bez DPH
Skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
1.7.2019

Kompletní ozvučení vozu systémem Plug & Play bez jakéhokoli narušení instalace ve voze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set obsahuje kompletní sadu komponentů potřebnou k ozvučení vašeho vozu. Součástí je zesilovač s DSP procesorem, kabeláž, subwoofer a micro SD karta s nastavením pro akustiku vozu. 

Tento systém je kompatibilní pouze se standardními sound systémy vozů. Pokud máte ve voze příplatkovou výbavu (Bose, Dynaudio, Canton, Harman-Kardon, Bang & Olufsen apod.) je nutné ozvučení řešit jiným způsobem. Rádi Vám poradíme pokud nás budete kontaktovat.

Set obsahuje:

Match PP 62DSP zesilovač - 1x
Match PP-AC - kabeláž přesně pro Váš vůz - 1x
Match PP 7E-D subwoofer - 1x
Micro SD kartu se přesným nastavením pro Váš vůz - 1x

Systém značky MATCH je ideálním řešením. Jedná se totiž o připojení jednoduchými konektory na originální kabeláž. Nic neporušujete, neřežete ani neupravujete. Není potřeba přidávat externí kabeláž a přemýšlet jak vše ve voze zapojíte. Do vozu pak ještě můžete vybrat jeden ze čtyř kompaktních subwooferů pro podtržení naprosté dokonalosti zvuku.

Co víc si přát? Montáž zabere cca 2 hodiny času a zvládne ji jakýkoli automechanik nebo zručnější lajk. Taktéž jednoduchá je i demontáž. V případě operativních leasingů, tak můžete jednoduše zařízení vyjmout a použít do jiného vozu.

Celá montáž probíhá pouze nacvakáním kompatibilních konektorů, a stejně tak jednoduše i případná demontáž. Tento systém nemá ŽÁDNÝ negativní vliv na elektroinstalaci ve voze. Ani po něm nezůstane žádná památka v případě demontáže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: