Set STEG BM845C BMW

Kód: STEG BM845C
14 990 Kč / ks 12 388 Kč bez DPH
Skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
28.1.2020

Set dvou 200 mm high-endových subwooferů a komponentního 100 mm systému značky STEG pro vozy BMW

Detailní informace

Detailní popis produktu

STEG reproduktory pro BMW

BMW je jistě synonymem kvality a německé preciznosti. Co se týká audiosystémů, je to však jako v každém jiném automobilu. Není na něj příliš kladen důraz. Jak je patrné z filozofie značky STEG, všechny výrobky vycházejí z několika let testování a výběru těch nejlepších materiálů. Nejinak tomu je i u těchto reproduktorů pro vozy BMW, v nichž se celý tento mnohaletý vývoj zrcadlí.

Proč je produkt unikátní?

Nemusíte ve voze nic upravovat, řezat nebo jinak přizpůsobovat, nijak složitě napojovat zesilovače na originální systém, nebo narušovat elektroniku. Celé sety reproduktorů jsou přesně přizpůsobeny výměně originálních, a to systémem plug and play. Jednodušší už to být nemůže. Reproduktory jsou citlivější, mají vyšší výkon a díky kvalitním materiálům také naprosto jiný zvukový projev. Proto je zde obrovský rozdíl již při napojení na originální systém. Záměrem italských vývojářů bylo přinést Vám zážitek z živého koncertu do Vašeho vozu, a to se s těmito reproduktory povedlo na 100%.

Použité je možné pro vozy řad X1, X3, X5, X6, 1, 3 ,5 a 7 slouží jako výměna originálního základního hi-fi systému.

Balení obsahuje:

2 x 200 mm subwoofer pod sedačku přesně pasující na místo původního

2 x 100 mm středobasový reproduktor

2 x výškový reproduktor do dveří

Veškerý montážní materiál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

 

Vysoce výkonné zesilovače, propracované reproduktory s velkou účinností a high-endové subwoofery, to jsou klíčové části portfolia italské rodinné firmy Steg založené ve druhé polovině 80. let. Tento výrobce špičkové audiotechniky dodává své komponenty na trh již více než tři dekády. Za tu dobu si logo značky ozdobené italskou trikolórou získalo přízeň zákazníků z již více než 50 zemí světa.

Výrobky firmy Steg charakterizuje špičková kvalita, která je výsledkem důsledných kontrol ve všech částech výrobního procesu. Značka přitom klade velký důraz na výzkum a vývoj nových technologií, stejně jako na náročné testy v provozních i extrémních podmínkách. Hledáte-li spojení autentické reprodukce hudby a elegantního italského designu, je Steg přesně tím, co potřebujete.