Vraceni do 40ti dnů

Nakupování online je u nás bez rizika. Jako naši zákazníci máte možnost využít mnoha bonusových služeb, díky kterým je nákup na internetu bezrizikový. A to i v případě, kdy omylem nakoupíte to co se nehodí nebo to nepotřebujete. Nejenom, že vám ho můžeme vyměnit, ale samozřejmostí je i možnost odstoupit u nás od smlouvy. Díky tomu se není třeba bát toho, že by vám doma leželo něco, co nevyužijete. Stačí nás kontaktovat a domluvit se na vrácení. A to jak klasicky poštou nebo přinést k nám na prodejnu. 

Zákonná 14ti denní lhůta je samozřejmostí

Ctíme všechny tuzemské zákony, které mají za cíl ochránit vás jako spotřebitele. Co to znamená? Že vše co je součástí tuzemských zákonů, na to máme právo. Ve všech případech postupujeme podle platného zákoníku, ze kterého vycházíme i při řešení situací, kdy potřebujete zboží vrátit. Dodržujeme čtrnáctidenní lhůtu, která začíná běžet dnem, kdy jste si konkrétní zboží vyzvedli – tedy kdy se fyzicky ocitlo právě ve vašich rukách. 

V rámci této lhůty můžete vrátit jak zboží nové a nerozbalené, tak samozřejmě i zboží rozbalené, popřípadě také otestované. I v takovém případě máte právo ho vrátit, pokud svými parametry nesplňuje vaše požadavky.

 

Prodlužujeme lhůtu na celých 40 dní

I když se řídíme tuzemskými zákony, neznamená to, že vám nemůžeme přinést i něco navíc. Chápeme, že lhůta čtrnácti dní může být pro někoho krátká a že může mít i jiné starosti, než zboží ihned vybalit z krabice. Pokud je to i váš případ, máme pro vás dobrou zprávu. U nás máte možnost zboží bez udání důvodu vrátit do 40 dní bez udání důvodu. Pouze je u této prodloužené doby dodržet fakt, že zboží musí být nerozbalené a nepoužité. Jedině tak ho můžeme přijmout nad rámec termínu, který nám ukládá zákon.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.