STEG Mercedes BZ40D

Kód: BZ40D
4 990 Kč / pár 4 124 Kč bez DPH
Skladem ihned - Praha (1 pár)
Můžeme doručit do:
15.11.2019

Koaxiální High-end reproduktory o průměru 100mm STEG pro vozy Mercedes C,E,S a GLC o výkonu 30W

Detailní informace

Detailní popis produktu

steg logo

STEG Mercedes-Benz

Prémiová značka Mercedes vyniká svým komfortem a pohodlím, bohužel není kladen důraz na sound systém ve voze, pokud si samozřejmě nepřiplatíte za 150 000 Kč tu nejvyšší řadu ozvučení od Mercedesu. Pro majitele Mercedesu třídy C, E, S a GLC značka STEG vytvořila jako jediná na světě kompletni ozvučení pro Mercedesy bez nutnosti zásahu do elektroinstalace. Jedná se o výměnu reproduktorů za stávající bez řezaní kabelů a složitého napojování analogových zesilovačů apod.

Díky vyššímu výkonu, citlivosti a kvalitnímu materiálu zvukový projev je o 100% lepší, nebyť se reproduktory napojí na originální systém. 

Technické vlastnosti

Typ : Pár koaxiálních reproduktorů
Obsah páru: 2 x 100mm 
RMS výkon : 30W
Impedance : 4 Ohmy
Značka / výrobce : Steg- webové stránky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

 

Vysoce výkonné zesilovače pro automobily nebo  kvalitní, výkonové, propracované reproduktory s velkou účinností, to jsou jen některé z celé řady výrobků rodinné firmy Steg, italského výrobce špičkové audiotechniky, která svoji tradici odvozuje od svého založení v druhé polovině osmdesátých let. Již více než třicet let tak dodává na trh audio komponenty maximální kvality, díky kterým se logo ozdobené italskou trikolórou stalo známé ve více než padesáti zemích celého světa a oblíbili si jí zákazníci na všech kontinentech.

Produkty firmy Steg charakterizuje nekompromisní kvalita, která je výsledkem pozornosti, jež je věnována všem částem výrobního procesu. Velký důraz je přitom kladen jak na výzkum a vývoj nových technologií, tak na následné náročné testování celých produktů i jejich částí za provozních i extrémních podmínek.

Audio komponenty Steg jsou vyráběny i kontrolovány přímo v sídle firmy Steg a opouštějí jej pouze ve stoprocentní kvalitě. Autentická reprodukce hudby ve spojení s italským designem, to je Steg.

 

Montáže reproduktorů značky Steg :