Doprava ZDARMA nad 500Kč do konce května!

Oznámení o instalaci kam. systému

Oznámení o instalaci kamerového systému v prodejně 2DIN.cz

Naše prodejna společnosti 2din.cz s.r.o., IČ: 03897613, se sídlem: Rýnská 949/7, Praha, 196 00 na adrese 2din.cz, Toužimská 889/D6 - hala D6, Praha - Letňany, PSČ: 199 00 je monitorována kamerovým systémem, který vytváří obrazový záznam (bez nahrávání zvuku). Kamerovým systémem je snímána provozovna v rozsahu vstupu, montážní haly a příjmové kanceláře. Kamerový systém je provozován samostatně a není spojen s žádnou externí službou jiného dodavatele. Kamerový systém je provozován v souladu s oprávněným zájmem společnosti 2din.cz s.r.o., tedy za účelem ochrany movitého majetku (zejména zboží) a zajištění bezpečnosti zákazníků i zaměstnanců nacházejících se v prodejně. Dotčené osoby jsou při vstupu do prodejny informování o umístění kamerového systému upozorněním na monitorování prostoru prostřednictvím samolepky s logem CCTV a tímto dokumentem.

Základní parametry systému:          IP připojení;

                                                           rozlišení max 1280*960 px.;

                                                           digitální šifrovaný přenos;

                                                           certifikováno výrobcem;

                                                           ukládání záznamu na pevný disk v síti.

                                              

Doba uchovávání dat:

Data tj. videozáznam z CCTV jsou uchovávány na pevném disku se zabezpečeným přístupem po dobu 3 týdnů a následně jsou automaticky přepsána. K datům má přístup pouze jednatel naší společnosti je oprávněn je na vyžádání předat PČR, oproti protokolu o předání. Současně je oprávněn záznam z CCTV v případě narušení předem shlédnout samostatně. Přístup nepovolených osob k datům je zabezpečen nutností administrátorského přístupu do systému a odpovídající sílou hesla k tomuto přístupu. Kontrola kamerového systému a jeho funkčnosti probíhá v intervalu 1x ročně v rámci pravidelné revize.

Správce kamerového systému

 

Thomas Riefler

jednatel 2din.cz s.r.o

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení