Kamenná prodejna

Když naše firma v roce 2015 otevírala v Praze svou první pobočku, naši zákazníci si tam mohli prohlédnout zboží před nákupem a případně si nechat poradit s výběrem autorádia. Od té doby jsme již hodně vyrostli a získali bohaté zkušenosti. Dnes již máme zřízenou novou moderní pobočku v ul. Toužimská 889/D6, Praha-Letňany s otevírací dobou Po-Čt 9:00-18:00, Pá 9:00-17:00 (obědová pauza 12:00-12:45) vzdálenou pouhých 15–20 minut od centra. Naši špičkoví technici a zaměstnanci s mnohaletými zkušenostmi v oboru si hravě poradí jak s multimédii, reproduktory a high-end ozvučením, tak s odhlučněním nebo autokosmetikou na detailing. Kromě toho vám rádi poradí, které komponenty budou nejvhodnější pro váš vůz. Na prodejně však nenabízíme pouze prodej a výdej objednávek nebo poradenství – je možné si domluvit také montáž vybraného zboží. Díky pětici profesionálních techniků a dílně o rozloze necelých 100 m2 můžeme pracovat na 2–3 vozidlech současně.

Co najdete u nás na pobočce?

IMG_4463

Vše na jednom místě

Díky tomu, že se naše pobočka, sklad a dílna nacházejí na jednom místě, si v případě objednání na prodejně budete moci odnést zboží už během několika minut a nebo si rovnou domluvíte jeho montáž do vozidla.

Čekací koutek

Na prodejně jsme pro naše zákazníky připravili také čekací koutek s pohodlnými křesílky, stolkem a možností dát si zdarma vodu, kávu nebo čaj. Pokud se jedná o montáž na počkání, můžete se připojit k naší firemní Wi-Fi a během čekání pohodlně pracovat na notebooku nebo jen tak brouzdat po webu na chytrém telefonu.

IMG_4465

Parkování

U nás můžete starosti s parkováním hodit za hlavu. Přímo před prodejnou máme parkoviště, kde je k dispozici 6–8 parkovacích míst určených pro zákazníky 2din.cz

parkoviste_2din