O nás

O nás

Jsme 2din.cz – česká firma nadšenců do car audia s moderní prodejnou, luxusní dílnou a sklady v Praze. Zabýváme se vším, co souvisí s ozvučením automobilů, od prodeje prémiových autorádií a odhlučnění, reproduktorů až po profesionální ozvučení vozidel, které provádějí technici u nás na dílně. V našem sortimentu najdete i řadu auto doplňků a širokou paletu špičkových detailingových přípravků od nejlepších výrobců autokosmetiky na světě.

V tuzemsku patříme mezi jedničky v oboru a tuto pozici si hodláme ještě upevnit. V roce 2023 jsme také dokončili expanzi na slovenský trh, kde jsme spustili plnohodnotný e-shop 2din.sk . Naším klientům nabízíme konzultace, montáž kvalitního audia a v neposlední řadě i odhlučnění vozu, které zajišťuje parta šikovných techniků na naší montážní dílně v Praze. Unikátem nejen v českém, ale i v celoevropském měřítku je náš 3D konfigurátor odhlučnění, díky němuž si naši klienti mohou poskládat balíček odhlučnění na míru. Náš hlavní směr je komplexní a high-end ozvučení všech nových i starších vozů. 

 

Vše na jednom místě

Přestože jsme začínali jako micro e-shop s 5ti produkty, dnes již jsme mnohem dál. I obchod samotný prošel obrovskými změnami – několikrát jsme jej od základu překopali a náš sortiment se z několika málo autorádií rozrostl na vyšší jednotky tisíc výrobků z branže car audio, odhlučnění, auto-detailingu nebo multimédii do vozu. Již dlouho nás můžete navštívit na naší moderně zařízené pražské prodejně, která má necelých 50 m2 a kde vás uvítají naši ochotní zaměstnanci. Potřebujete s něčím pomoct nebo poradit? Neváhejte a zastavte se u nás!

Máme i montážní dílnu, kde probíhají veškeré montážní práce. Má 100 m2 a patří k nejmodernějším zařízením tohoto typu v České republice. Samozřejmostí je i elitní tým techniků, kteří své práci opravdu rozumí. Kromě toho vlastníme i velké skladové prostory, jež díky propracovanému a odzkoušenému objednávkovému systému umožňují okamžitou expedici, což zase snižuje dobu dodání a zvyšuje spokojenost našich zákazníků.

Na trhu od roku 2015 Na základě naší bohaté dlouholeté zkušenosti v oblasti ozvučení a odhlučňování vozidel jsme schopni nabídnout širokou škálu vysoce kvalitních služeb, které vám pomohou vylepšit zvukový prožitek ve vašem vozidle.
Sklad, prodejna a dílna Na jediném místě jsme pro vás vytvořili komplex, který zahrnuje sklad, prodejnu a moderní montážní dílnu, abychom vám zajišťovali maximální pohodlí.
Jsme tým z 7 lidí Náš tým se skládá ze stálých 7 jednotlivců, kteří jsou vášnivými nadšenci do automobilů a tvrdě pracovali na rozvoji 2din.cz až do současného úspěchu, kterého jsme dosáhli.

Naše úspěchy

  • Revoluce v odhlučnění – vytvořili jsme 3D konfigurátor odhlučnění, díky kterému si naši zákazníci mohou vytvořit balíček odhlučnění
  • Přišli jsme s novou metodou vrstvení odhlučňovacích materiálů v autě
  • Jako jedni z prvních v Česku jsme dokázali přestavět "prémiové" sound systému díky pokročilému kodování vozidla
  • Za několik málo let jsme se vypracovali na firmu v top 3 v oboru v ČR
  • Máme lidi, kteří rozumějí hudbě a dokážou ladit i pokročilé systémy, což je v našich končinách vzácnost
  • Na našem e-shopu si můžete vybrat z cca 9500 tisíc produktů
  • Vstoupili jsme na slovenský trh, kde jsme spustili provoz plnohodnotného e-shopu 

Náš tým

Seznamte se s naším týmem nadšenců do aut a dříčů, kteří dotáhli 2din.cz tam, kde dnes je. Milujeme kvalitní zvuk a ticho v autech a troufáme si tvrdit, že je to vidět.

Thomas Riefler

Thomas je zakladatel a šéf firmy 2din.cz, kterého auta baví již od útlého dětství. Vždycky si přál mít byznys, který by s nimi byl nějak spojený, avšak když zakládal malý e-shop s autorádii, tak ho ani ve snu nenapadlo, jak moc firma během několika málo let vyroste. Zkrátka a dobře, když se do něčeho dá srdce, výsledky se dostaví rychleji než by jeden čekal.

V rámci působení firmy 2din.cz na trhu klade Thomas důraz na maximální kvalitu práce a zákaznického servisu. K jeho koníčkům kromě aut a všeho okolo patří i fotografování, adrenalinové sporty (ideálně nějak spojené s auty, samozřejmě), skákání s padákem, hicking, jízda na kole, climbing a různé vodní sporty.

Lukáš Marčan

Lukáš je jedním z našich největších dříčů a současně i (služebně) nejstarším zaměstnancem. Láska k hudbě ho doprovázela již dlouho před nástupem k nám – v minulosti hrál jako DJ v různých klubech po celé republice. Již brzy po nástupu do 2din.cz se vypracoval na pozici hlavního montážního technika. Hravě vyřeší i ty nejobtížnější montáže a najde společnou řeč s každým zákazníkem. Asi vás nepřekvapí, že se k Lukášovým koníčkům řadí opět hudba, auto úpravy, chytré a moderní technologie a samozřejmě čas s rodinou je jednou z priorit Lukáše. 

Martin Motl

Martina najdete u nás na dílně, kde působí jako pomocný technik. V minulosti pracoval jako automechanik v autorizovaném servise německé značky aut, nicméně teprve práce v 2din.cz mu umožnila spojit bohaté profesní zkušenosti s jeho odvěkou láskou k hudbě. Kromě toho se zajímá o svět aut jako takový a v současnosti pilně pracuje na svém vlastním projektu – renovuje si staršího veterána.

Lukáš Král

Také Lukášovým polem působnosti je naše pražská montážní dílna, kde zúročuje svých více než 20 let zkušeností v oboru audio zástaveb. Pokud je na place přítomen Lukáš, máte jistotu precizní a kvalitně odvedené práce, s níž budete 100% spokojení. I on se ve svém volném čase rád věnuje autům, dokonce má i svou vlastní sbírku. Kromě toho rád tráví čas s rodinou.

Anna Riefler

Áňa  – pomáhá se vším, co je zrovna potřeba. Můžete ji proto najít na výdeji objednávek i na prodejně, kde se stará o spokojenost našich zákazníků. Občas také zaskočí při expedici balíků nebo na příjmu zboží. Pokud není frmol, tak většinu času učesává naší nabídku produktů a udržuje pořádek na webu, aby nabídka produktů byla vždy aktuální. Anna rada cestuje, zajímá se o modu, zdravý životní styl, cestování - hlavně hory a s tím související hicking. Samozřejmě i rodina u Ani je na prvním místě se kterou tráví dost času. 

 

David Vála
David Valla

V 2din.cz David hraje klíčovou roli, kde jeho odpovědnosti zahrnují plánování instalací, přijímání vozidel a poskytování odborných prodejních služeb. Jeho schopnosti a zkušenosti ho činí tváří firmy v kontaktu se zákazníky.Davidovo nadšení pro automobily se neomezuje jen v pracovním světě; v osobním životě je to pro něj také oblíbený koníček. Miluje auta a aktivně se zajímá o tunig aut, což mu umožňuje spojit svou vášeň s prací. Jeho další vášní je drum and bass hudba, která mu dodává energii a inspiraci. Rád se účastní hudebních událostí a sleduje nové trendy v tomto žánru. Velké množství času taky věnuje i své rodině a dětem.

Jsme více než e-shop

Od založení v roce 2015 jsme ušli pořádný kus cesty. Z one man show jednoho nadšence do ozvučení automobilů a jednoduchého e-shopu s několika málo autorádii v nabídce jsme se postupně vypracovali na velkou firmu s portfoliem skoro 10 tisíci produktů, týmem několika zaměstnanců, stejným počtem externistů ( spíše více ), samostatnou prodejnou a montážní dílnou v Praze a širokou paletou služeb z oboru kvalitního ozvučení a odhlučnění automobilů.

V roce 2020 jsme se přestěhovali do nových prostor, což pro nás byla drastická změna spojená s mnoha výzvami. Po částečné stagnaci v růstu, se nám podařilo stabilizovat všechny procesy, tak abychom naším zákazníkům mohli poskytovat služby na špičkové úrovni. Kromě ozvučení a odhlučnění automobilů se nově věnujeme i odvětví auto detailingu a kodování komfortních jednotek.

Spolupráce

Rádi byste poptali naše služby jako firma? Zajišťujeme montáže odhlučnění a profesionální ozvučení automobilů i pro externí firmy, jako jsou oficiální dealeři, servisy, prodejci luxusních a zánovních aut apod . V případě dlouhodobé spolupráce a většího objemu zakázek můžeme nabídnout zajímavou spolupráci.

Pro více informací napište na thomas@2din.cz
Thomas Riefler