Ozvučení vozů

Specializujeme se na profesionální ozvučení vozidel značek:

BALÍČKY OZVUČENÍ

Níže se můžete seznámit s naší nabídkou balíčků ozvučení do auta, kterou jsme rozdělili do čtyř kategorií s ohledem na počet a cenu nových komponentů, náročnost montáže a případné odhlučňovací/vytlumovací práce. Vyberou si zde jak nenároční klienti, kteří hledají osvědčenou kvalitu za rozumnou cenu, tak i ti nejnáročnější zákazníci, kterým nabízíme příplatková řešení spolu s možností sestavit balíček na míru jejich požadavkům a charakteristikám vozu.

Balíček STARTER
Úroveň ozvučení
 
Výkon sestavy: do 120W
Výměna 6-8 reproduktorů za Helix nebo Focal
Základní odhlučnění dveří ve dvou vrstvách
Cena balíčku
cca 19 990 Kč
Zjistit více
Zjistit více
Balíček AUDIO+
Úroveň ozvučení
 
Výkon sestavy: do 620W
Výměna 6-8 reproduktorů za Helix nebo Focal
Základní odhlučnění dveří ve dvou vrstvách
Montáž subwooferu do rezervního kola
Odhlučnění vany rezervního kola
Cena balíčku
cca 37 990 Kč
Zjistit více
Zjistit více
Balíček PREMIUM PRO
Úroveň ozvučení
 
Výkon sestavy: do 900W
NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA
1 HODINA LADĚNÍ ZDARMA
Výměna 6-8 reproduktorů za Helix nebo Focal
Základní odhlučnění dveří ve dvou vrstvách
Montáž subwooferu do rezervního kola
Odhlučnění vany rezervního kola
Montáž a ladění 4-kanálového zesilovače Helix s DSP procesorem
Náhradní vozidlo zdarma
NAVÍC
NÁHRADNÍ VOZIDLO
1 HOD. LADĚNÍ
Cena balíčku
cca 59 990 Kč
Zjistit více
Zjistit více
Balíček ULTIMATE
Úroveň ozvučení
 
Výkon sestavy: do 2340W
NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA
2 HODINy LADĚNÍ ZDARMA
Výměna 8-12 reproduktorů za Focal K2 Power nebo Helix Compose i7
Prémium odhlučnění dveří v pěti vrstvách
Montáž high-end subwooferu JL Audio
Montáž a ladění 8-12-kanálového zesilovače Helix s DSP procesorem
Náhradní vozidlo zdarma
NAVÍC
NÁHRADNÍ VOZIDLO
2 HOD. LADĚNÍ
Cena balíčku
od 150 000 Kč
Zjistit více
Zjistit více

PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ

Jsme 2din.cz – specialisté na profesionální ozvučení automobilů, což dokládá více než 200 high-end montáží a armáda spokojených zákazníků, kteří se k nám opakovaně vracejí. Naše montážní dílna v Praze se pyšní oficiální certifikací od samotného vývojového centra německé společnosti Audiotec Fischer, kde se naš zvukový specialista školí. S námi tak máte jistotu, že svůj vůz svěřujete do rukou skutečných odborníků, kteří jej ozvučí k vaší naprosté spokojenosti.

Máte zájem o ozvučení vašeho vozu?

Neváhejte a obraťte se na nás! Rádi vám se vším poradíme. Následnou montáž pak provedeme v co možná nejkratší době a k vaší maximální spokojenosti.

PROČ CHTÍT LEPŠÍ ZVUK A KOMFORT V AUTĚ?

Auto je náš druhý domov Průměrný řidič stráví v autě skoro 5 let života, přičemž u některých je tato doba ještě mnohem delší. A to už je sakramentsky dobrý důvod k tomu, abychom si jízdu co nejvíce zpříjemnili! Trestuhodná úroveň továrních audio systémů v dnešních vozech (o nedostatečném odhlučnění nemluvě), a to i u zdánlivě prémiových značek, si žádá kvalitní upgrade. Protože kvalitně ozvučené auto znamená lepší zážitek z poslechu a větší radost z jízdy. A tedy i kvalitnější život.
Pro milovníky hudby nezbytnost Pokud jste opravdovými milovníky hudby a chcete si své oblíbené skladby vychutnat naplno ve všech frekvenčních pásmech, pak je aktualizace audio sestavy ve vašem autě jasná volba. Ale pozor! Součástí našich balíčků ozvučení není jen montáž kvalitních komponentů, které zlepší zvuk, ale i odhlučnění určitých částí auta, které potlačí nežádoucí zvuky provozní povahy. Vše pro váš maximální zážitek z poslechu.

BALÍČKY OZVUČENÍ PODROBNĚJI

Níže si můžete přečíst podrobnějí, co každý balíček obsahuje a v čem vyníká. Naším však nejprodávanějším balíčkem je Premium Pro a to z důvodu přijatelné ceny a kvality vč výkonu, které jsou opravdu neskutečné. Je důležité mít na vědomí, že pokud ve voze je z výroby již příplatkový ala sound systém, tak se nabídka vždy řeší individuálně, kvůli složitosti montáže. Naši technici, si porádi s drtivou většinou sound systému které umíme předělat, ať už se jedná o BOSE, Harman/Kardon nebo Canton apod.

STARTER
Parametry nového ozvučení
Hlasitost a čistota +30%
Dynamika +30%
Basy +35%
Montáž v naší dílně!

Rychlá montáž do 8 hodin 

8 hodin (1 technik) | 1 pracovní den
 
Popis balíčku
Náš základní balíček STARTER zahrnuje 6-8 reproduktorů a to do předních dveří komponentní a zadní buď také komponentní nebo koaxiální. V rámci balíčku STARTER používáme komponenty značky Helix řady PFK nebo Focaly řady Inside. Jedná se o reproduktory střední třídy, které zahrají skvěle poměr cena/výkon. Dveře v autě odhlučňujeme zákaldním balíčkem tlumení a to ve dvou vrstvách. Výkon audio sestavy z balíčku STARTER dosahuje 120 W, ale hodně záleží na výkonu originálního autorádia který je v drtivé většině případů nedostačující.
Přirovnání: Klasický soundbar k TV bez subwooferu Balíček STARTER vám za málo peněz zajistí lepší zážitek z poslechu
Cena 19 990 Kčcena je vč DPH a je orientační
AUDIO+
Parametry nového ozvučení
Hlasitost a čistota +50%
Dynamika +50%
Basy +70%
Montáž v naší dílně!

Rychlá montáž do 16 hodin pro 1 technika

8 hodin (2 technici) | 1 pracovní den
 
Popis balíčku
AUDIO+ kromě 6-8 reproduktorů ze základního balíčku předních a zadních reproduktorů značky Helix nebo Focal , nově zahrnuje i výkonný subwoofer do rezervního kola. Výhodou subwooferu do rezervního kola je, že samotné kolo zustává ve voze. Odhlučnění dveří o dvou vrstvach je taktéž samozřejmosti v tomto balíčku ozvučení. Částečně odhlučníme i vanu rezervního kola v kufru. Doporučujeme přikoupit kompletní odhlučnění kufru a pátých dveří za cca 12 990 Kč. Možnost prémiového odhlučnění o 5ti vrstvách za cca 4990 Kč
Přirovnání: Soundbar 2.1 se subwooferem k TV Reproduktory, odhlučnění a subwoofer – balíček AUDIO+ obsahuje vše, co správná audio výbava by měla mít již z výroby auta.
Cena 37 990 Kčcena je vč DPH a je orientační
PREMIUM PRO
Parametry nového ozvučení
Hlasitost a čistota +95%
Dynamika +95%
Basy +100%
Montáž v naší dílně!

Standardní montáž do 22 hodin pro 1 technika

8-10 hodin (2 technici + 1 zvukový specialista) | 1-2 pracovní dny
 
Popis balíčku
PREMIUM PRO je náš nejprodávanější z balíčků. Najdete v něm vše, co obsahuje i AUDIO+ a to přední a zadní reproduktory zančky Helix PFK nebo Focal Inside, subwoofer do rezervy, ale celý audio systém bude poháněn výkonýným zesilovačem s DSP procesorem zančky Helix M FOUR DSP. Díky velkému výkonu, nabudíme všechny reproduktory a DSP procesor, který odladí náš zvukový mistr, dokáže ve voze zvednout kvalitu zvuku o stovky procent. Samozřejmosti je i základní odhlučnění dveří. V tomto balíčku pro naše zákazníky nabízíme náhradní vozidlo zdarma včetně benzínu a to na 200Km. Pro kompletní servis a radost z poslechu, poskytujeme 1 hodinu času našeho zvukového specialisty pro doladění celkové systému po rozehrání. Doporučujeme objednat kompletní odhlučnění kufru a pátých dveří za cca 12 990 Kč. Možnost prémiového odhlučnění dveří o 5ti vrstvách za cca 4990 Kč. Vyšší třída reproduktorů Helix Ci3 dle přání, pouze 5000 Kč navíc.
Přirovnání: Kvalitní domácí kino 5.1 s subwooferem a vyváženým zvukem k TV Pokud milujete hudbu a hledáte opravdovou kvalitu za příjemné peníze, s balíčkem PREMIUM PRO získáte víc než čekáte.
Cena 59 990 Kčcena je vč DPH a je orientační
ULTIMATE
Parametry nového ozvučení
Hlasitost a čistota +100%
Dynamika +100%
Basy +100%
Montáž v naší dílně!

Náročná montáž do 60 hodin 

60 hodin (2 technici + 1 zvukový specialista) | 3 pracovní dny
 
Popis balíčku
Balíček ULTIMATE je určen pro opravdové fajnšmekry a obsahuje ty nejlepší komponenty, které lze na trhu sehnat. Najdete zde 8-12 reproduktorů značek Helix Compose Ci7, Brax nebo Focal K2 případně Utopia spolu s high-end aktivním subwooferem značky JL Audio. Zesilovač se vždy řeší individuálně jaký se nejvíce hodí do danného vozidla, my vždy volíme zesilovače s DSP značky Helix. Na výběr máme od Helix V Eight až po naprostou světovou špičku Helix P Six DSP Ultimate. I zde pak v kufru najdete externí aktivní subwoofer značky JL Audio. Výkon sestavy dosahuje pozoruhodných až 2340 W. Abyste si mohli vychutnat její kvality naplno, zahrnuje balíček ULTIMATE i 5ti vrstvé odhlučnění dveří. V tomto balíčku pro naše zákazníky nabízíme náhradní vozidlo zdarma včetně benzínu a to na 300Km. Pro kompletní servis a radost z poslechu, poskytujeme 2 hodinu času našeho zvukového specialisty pro doladění celkové systému po rozehrání. Doporučujeme kompletní odhlučnění, balíčkem Premium Plus od 54 990 Kč.
Přirovnání: Pokročilé high-end domácí hifi od 1/2 mil Kč Balíček ULTIMATE je určen pro ty nejnáročnější, kteří v poslechu hudby nesnesou sebemenší kompromis
Cena od 149 990 Kčcena je vč DPH a je orientační

Máte zájem o ozvučení vašeho vozu?

Neváhejte a obraťte se na nás! Rádi vám se vším poradíme. Následnou montáž pak provedeme v co možná nejkratší době a k vaší maximální spokojenosti.

Audiotec Fischer
Osvědčená německá kvalita

Firma Audiotec Fischer platí za jednoho z nejlepších výrobců špičkových audio komponentů na světě. Reproduktory, subwoofery a zesilovače s DSP procesory z portfolia značek spadajících pod AF se vyznačují mimořádnou kvalitou a byly navrženy tak, aby poskytovaly dechberoucí zážitky z poslechu. Díky poctivému německému přístupu s důrazem na detaily má rodinná firma z městečka Schmallenberg armádu spokojených zákazníků-milovníků hudby z celého světa. Naši technici u nás na dílně nedají na výrobky těchto německých géniů dopustit.

Jak to vypadá v praxi?

Provedené montáže

Seznamte se s příklady montáží, které realizovali naši zkušení technici v naší pražské dílně. Možná zde najdete i svůj vůz! Databázi postupně doplňujeme a rozšiřujeme.

ZOBRAZIT MONTÁŽE

Vaše pohodlí je pro nás důležité
Náhradní vůz po dobu montáže

Je nám jasné, že se spousta lidí neobejde bez auta ani na jeden den. Našim zákazníkům proto nabízíme možnost zapůjčit si na dobu montáže náhradní vůz –firemní Hyundai i30. S ním pak hravě zvládnete všechny své běžné pochůzky a povinnosti. Jakmile bude ozvučení vašeho vozu hotovo, jednoduše nám auto přivezete zpátky a odjedete zase tím svým. Cena zapůjčení je 8Kč/km včetně benzínu. Pokud se zvolí balíček Premium Pro nebo Ultimate je vozidlo k zapůjčení zdarma na 200-300km.

Máme certifikaci od německého Audiotech Fischer Díky profesionálnímu školení, na které naši technici dojíždějí do německého sídla firmy, se můžeme pyšnit statusem certifikované dílny pro montáž špičkových high-end produktů rodinné firmy a jedničky na trhu v oblasti audio techniky do automobilů – Audiotec Fischer, pod jejíž křídla spadají značky Helix, Brax a Match.
Používáme nejlepší zesilovače s DSP procesory na světě Naše audio sestavy pohání výhradně osvědčené komponenty špičkové kvality značek Helix a Match (spadají pod mateřskou firmu Audiotec Fischer). Tento výrobce každoročně vyhrává spousty cen v kategorii top zesilovačů a audia do aut. Ocenění sbírá po celém světě.
Průběžně se školíme v ozvučování a ladění DSP Naši technici, kteří mají na starost ozvučení a následně vyladění zesilovačů s DSP procesory, aby byl zvuk maximálně kvalitní s ohledem na podmínky ve voze a požadavky klienta, se pravidelně školíme a poznáváme nové technologie v audio světě. To nám umožňuje držet krok s neustálým vývojem softwaru pro ladění DSP a nabízet našim klientům jen ta nejlepší řešení.

Něco málo o nás...

Na jediném místě jsme pro vás vytvořili komplex, který zahrnuje sklad, prodejnu a moderní montážní dílnu, abychom vám zajišťovali maximální pohodlí.

Thomas Riefler
Majitel společnosti
thomas@2din.cz

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole

Odesláním souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vyplňte všechny povinná pole.