Naše sklady v Praze

Na trhu již působíme od roku 2015, a proto víme, jaký typ zboží je v našem segmentu nejžádanější. Díky analýzám prodejů a obratkovosti se nám podařilo zorganizovat naše skladové prostory tak, aby naši zákazníci měli vždy přístup k tomu, o co je největší zájem, a mohli si to ihned vyzvednout. Kde se nachází naše sklady, co v nich najdete a jak fungují?

IMG_9978 (1)

Stávající skladové prostory 2din.cz najdete na stejné adrese, kde se nachází i naše prodejna spolu s montážní dílnou, v níž naši technici provádí veškeré přestavby aut a montáže audio techniky – Toužimská 889 / D6, Praha - Letňany.

Hlavní sklad je velký necelých 100m2 a zboží šahá až do 3m výšky. Najdeme v něm širokou škálu nejoblíbenějších reproduktorů, autorádií, zesilovačů, subwooferů, konektorů, podložek pod reproduktory a podobně.

IMG_9973 (1)

Vzhledem k tomu, že jsou naše skladové prostory plně synchronizovány s naším objednávkovým systémem, jsou veškeré informace na webových stránkách 2din.cz týkající se celkové dostupnosti zboží a počtu kusů vždy plně aktualizované a zobrazují se bez zpoždění. Pokud na webu u nějakého produktu uvidíte informaci Skladem ihned – Praha, znamená to, že si zboží můžete ihned vyzvednout.

dostupnost zbozi 2dincz

Vždy je samozřejmě lepší si zboží objednat online a vyčkat na potvrzovací SMS nebo e-mail. Zkrátíte si tak dobu čekání na vyzvednutí. Ta se samozřejmě malinko prodlouží, pokud k nám dorazíte bez objednávky a zboží si zakoupíte u nás na prodejně, bude se však jednat o zdržení v řádu pouhých několika málo minut.

Fotografie skladů