Dne 1.07. je pobočka z technických důvodů otevřená DO 14:00hod. !  Dne 4.07. je pobočka ZAVŘENA ! Státní svátky 5-6.07. je pobočka ZAVŘENA !

Naše sklady v Praze

Na trhu již působíme od roku 2015, a proto víme, jaký typ zboží je v našem segmentu nejžádanější. Díky analýzám prodejů a obratkovosti se nám podařilo zorganizovat naše skladové prostory tak, aby naši zákazníci měli vždy přístup k tomu, o co je největší zájem, a mohli si to ihned vyzvednout. Kde se nachází naše sklady, co v nich najdete a jak fungují?

IMG_9978 (1)

Stávající skladové prostory 2din.cz najdete na stejné adrese, kde se nachází i naše prodejna spolu s montážní dílnou, v níž naši technici provádí veškeré přestavby aut a montáže audio techniky – Toužimská 889 / D6, Praha - Letňany.

Hlavní sklad je velký necelých 100m2 a zboží šahá až do 3m výšky. Najdeme v něm širokou škálu nejoblíbenějších reproduktorů, autorádií, zesilovačů, subwooferů, konektorů, podložek pod reproduktory a podobně.

IMG_9973 (1)

Vzhledem k tomu, že jsou naše skladové prostory plně synchronizovány s naším objednávkovým systémem, jsou veškeré informace na webových stránkách 2din.cz týkající se celkové dostupnosti zboží a počtu kusů vždy plně aktualizované a zobrazují se bez zpoždění. Pokud na webu u nějakého produktu uvidíte informaci Skladem ihned – Praha, znamená to, že si zboží můžete ihned vyzvednout.

dostupnost zbozi 2dincz

Vždy je samozřejmě lepší si zboží objednat online a vyčkat na potvrzovací SMS nebo e-mail. Zkrátíte si tak dobu čekání na vyzvednutí. Ta se samozřejmě malinko prodlouží, pokud k nám dorazíte bez objednávky a zboží si zakoupíte u nás na prodejně, bude se však jednat o zdržení v řádu pouhých několika málo minut.

Fotografie skladů

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení