Naše sklady v Praze

Na trhu již působíme od roku 2015, a proto víme, jaký typ zboží je v našem segmentu nejžádanější. Díky analýzám prodejů a obratkovosti se nám podařilo zorganizovat naše skladové prostory tak, aby naši zákazníci měli vždy přístup k tomu, o co je největší zájem, a mohli si to ihned vyzvednout. Kde se nachází naše sklady, co v nich najdete a jak fungují?

IMG_7878_uprava

Stávající skladové prostory 2din.cz najdete na stejné adrese, kde se nachází i naše prodejna spolu s montážní dílnou, v níž naši technici provádí veškeré přestavby aut a montáže audio techniky – Toužimská 856 / D6, Praha - Letňany.

Hlavní sklad sestává ze dvou pater plných toho nejprodávanějšího zboží z našeho e-shopu. Najdeme v něm širokou škálu nejoblíbenějších reproduktorů, autorádií, zesilovačů, subwooferů, konektorů, podložek pod reproduktory a podobně.

IMG_7888_uprava

Vzhledem k tomu, že jsou naše skladové prostory plně synchronizovány s naším objednávkovým systémem, jsou veškeré informace na webových stránkách 2din.cz týkající se celkové dostupnosti zboží a počtu kusů vždy plně aktualizované a zobrazují se bez zpoždění. Pokud na webu u nějakého produktu uvidíte informaci Skladem ihned – Praha, znamená to, že si zboží můžete ihned vyzvednout.

skaldem praha letnany

Vždy je samozřejmě lepší si zboží objednat online a vyčkat na potvrzovací SMS nebo e-mail. Zkrátíte si tak dobu čekání na vyzvednutí. Ta se samozřejmě malinko prodlouží, pokud k nám dorazíte bez objednávky a zboží si zakoupíte u nás na prodejně, bude se však jednat o zdržení v řádu pouhých několika málo minut.

Druhý sklad v našem areálu slouží již pouze ke skladování tlumícího materiálu, který obvykle naskladňujeme ve velkém množství. Ani zde vás ale při výdeji nečekají žádná omezení. Občas se jen může stát, že našim zaměstnancům chvilku potrvá, než vám objednaný materiál přinesou, a to hlavně vzhledem k jeho velikosti. Zpravidla je ale doba čekání maximálně tři minuty.

Fotografie skladů