Náhradní auto od 2din.cz

Zapůjčení vozu Škoda Fabia 3 DSG jako standard!

IMG_8083-min

Našim zákazníkům, kteří se u nás objednají na odhlučnění/ozvučení automobilu, které bude trvat déle, než 1 pracovní den, půjčujeme naší firemní novou Fabii, kterou může zákazník použít na cestu domů, zařídit si schůzky po Praze, apod. Tato služba je zdarma a zákazník si platí pouze projetý benzín.

Co Vám může naše náhradní auto nabídnout?

Autorádio s dotykovou obrazovkou, multifunkčním volantem a Bluetooth® handsfree pro bezpečnější telefonování, parkovací kamerou a senzory pro pohodlnější parkování. Rádio je navíc obohaceno Android rozšířením s Wi-Fi, kde má zákazník možnost pustit si Waze, YouTube, Google Maps apod.

IMG_8100-min

Vylepšená hudba

Sound systém, kde jsou vyměněny všechny reproduktory za německou značku Helix a všechny tyto reproduktory jsou napojeny na externí zesilovač pro zvýšení výkonu. To vše navíc ještě „nakope“ subwoofer značky ESX, který je umístěný v rezervě a zajistí pořádné basy pro maximální hudební zážitek.

subwoofer esx aktiv

Odhlučněné auto

Kompletní odhlučnění vozu, které změní třídu auta k nepoznání. Na nerovnostech, přejezdech, dírách v silnici se auto chová úplně jinak, než v základu. Neslyšíte žádné rány a auto je „tužší“. Odhlučněná je podlaha, podběhy, všechny dveře, střecha a kufr. Tato kombinace materiálů zajistí na dálnici až o 4dB nižší hluk při rychlosti 130km/h (záleží samozřejmě na asfaltu, typu pneumatik, ale rozdíl je velmi znatelný)

Nadstandardní výbava od výroby

  • Keyless®, jakožto nadstandartní výbava vozu, která zahrnuje bezklíčový vstup do vozu a start motoru. Stačí si nechat klíč v kapse a auto se zamkne/odemkne stisknutím kliky.
  • Vyhřívané přední sedačky, které jsou v zimě velmi pohodlné.
  • Automatickou sedmistupňovou převodovku DSG®, což se jen tak u Fabie nevidí a na řízení ve městě je přesně dělaná.