Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY, NEDOPORUČUJEME SI OBJEDNÁVKY VYZVEDÁVAT NA POBOČCE ALE NECHAT SI ZÁSILKU POSLAT - DRUHÝ DEN PPL U VÁS. =) OBJEDNÁVKY SKRZ ESHOP POSÍLÁME KAŽDÝ DEN. Z HYGIENICKÝCH DŮVODŮ BYLA DOČASNĚ ZRUŠENÁ PLATBA NA DOBÍRKU, PROSÍME O POCHOPENÍ. PLATBA JE MOŽNÁ PŘEDEM NEBO KARTOU PŘI OBJEDNANÍ.

Match Plug & Play

Match Plug & Play – Zlepšení zvuku snadno a rychle

Systém Match Plug&Play je určen pro všechny majitele vozu, kteří by rádi posunuli kvalitu reprodukovaného zvuku ve svém voze na vyšší úroveň, současně ale nechtějí nebo nemohou nevratně zasahovat do originální elektroinstalace, ať již z důvodu leasingové smlouvy, záruční doby apod.

151514.png

Celý systém lze popsat jako zesilovač s DSP procesorem pro precizní nastavení výšek, středů i basů pro daný typ vozu tak, aby vytvořil co nejdokonalejší audiozážitek. Veškerá kabeláž přitom plně připravená na připojení k originálnímu audiosystému a Match zesilovač lze připojit přímo na konektory originálního autorádia. Spolu se systémem je připojován i subwoofer, který je typicky umístěn do zavazadlového prostoru. Protože subwoofer převezme požadavky na část výkonu, originálním reproduktorům nehrozí ani po připojení zesilovače poškození z přetížení.

Do vlastní jednotky je vždy nahráno nastavení podle konkrétního typu vozu. Protože Match systém je také snadno demontovatelný, lze jej bez problémů použít v jiném voze, je pouze třeba do jednotky nahrát příslušné nastavení. To samé platí obecně i o situaci, kdy dojde k výměně originálního autorádia či reproduktorů, v takovém případě je nicméně nastavení DSP procesoru o něco složitější.

 

Odkaz na montáž : Mercedes C coupe, Citroen C5, Volkswagen Touareg II, Volkswagen Golf VII, Volkswagen Multivan T6 a další zajímavé montáže najdete ZDE.

Důležitý je i fakt, že instalace systému Match Plug & Play nikterak neovlivňuje diagnostiku elektroinstalací, ani jiné systémy pracující se sběrnicemi CAN nebo MOST.

 Oficiální prezentace Match Plug & Play v angličtině: