Reproduktory STEG MT650C

Kód: STEG MT650C
6 990 Kč / ks 5 777 Kč bez DPH
Skladem ihned - Praha (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2019

High-endové reproduktory, ručně vyráběné v Itálii. 16 cm, 100 W RMS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry reproduktorů

Typ reproduktorů : Komponentní
RMS : 100W
Max. výkon : 200W
Impedance : 2,6 Ω středobas, 4 Ω výška
Frekvenční rozsah : 60 - 22.000 Hz
Výhybka : Ne
Průměr středobasu : 165mm
Hloubka středobasu : 44mm
Cena za : Pár
Značka / výrobce : STEG - webové stránky

 

O značce STEG

Značka STEG není na světovém trhu žádným nováčkem. V oboru je již přes 30 let! Se sídlem v Itálii a precizní výrobou přímo v domácí továrně mají tak všechny výrobky punc "100% made in Italy". Celá továrna má certifikaci ISO 9001, součástky pak splňují směrnici RoHS. Dále pak každý výrobek prochází finálním testováním. Zákazník tak má jistotu, že nejen použité součástky, ale i výrobek jako celek, jsou vždy bez výrobních vad. 
V továrně se dále nachází i 10 zkušebních stojanů, navržených inženýry firmy tak, aby na nich mohli testovat a simulovat běžný provoz zesilovačů. Tato zařízení tak mohou vyloučit výrobky, které nesplňují nejpřísnější kritéria. Nejnáročnější test ale výrobky teprve čeká. Po splnění předešlých kritérií jsou totiž zavřeny do termokomory, kde je měněna teplota od -40° do +60° C a je pozorováno, zda je zachována stálá plná funkčnost.
Ve firmě je také kladen velký důraz na vývoj, kterému se věnuje 6 inženýrů. Proto jsou výrobky značky STEG unikátní. Díky inovacím je tak značka konkurenceschopná i v dnešním náročném trhu plném nadnárodních firem. Zkrátka STEG má tradici malé, skoro až rodinné firmy, s tím správným enthusiasmem pro ty nejpreciznější výrobky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: