Aktualizace kategorie subwooferů

Po dlouhé době jsme se dostali ke kompletní aktualizaci kategorie subwooferů. Připravili jsme pro vás řadu vychytávek, které vám zásadně usnadní jejich výběr. Nejedná se jen o aktualizaci produktů, ale také o přidání nových kategorii, kompletní aktualizaci ozvučnic pro samostatné subwoofery, nové sety šité na míru konkrétním značkám, ale také návody a různé vzdělávací články.

Snímek obrazovky 2021-11-09 v 11.46.14

Nejžhavější novinkou jsou subwoofery rozdělené dle značek automobilek, kde nově najdete nabídku předpřipravených setů pro různé vozy. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožnily zvolit pro konkrétní ozvučnice přesně padnoucí subwooferové reproduktory včetně zesilovačů a montážních kabelových sad. V drtivé většině případů používáme kvalitní subwoofery značky JBL a Audio System, zatímco jako motory těchto wooferů používáme cenově dostupné, kompaktní, ale zároveň vysoce kvalitní zesilovače značky Crunch. Nově si tedy v rámci ozvučení vozu můžete koupit set, s nímž už prakticky nebudete muset řešit nic dalšího – většinou stačí dokoupit jen high-low adaptér, a to pouze v případě instalace na originální autorádio z výroby.

Snímek obrazovky 2021-11-09 v 11.47.05

Další novinkou je kategorie obsahující subwoofery do rezervy, která se dělí na dvě podkategorie. V první najdete subwoofery do rezervního kola, jejichž montáž nevyžaduje odstranění rezervy, zatímco v druhé se s odstraněním rezervy počítá – vyžaduje ji totiž montáž lepší ozvučnice, do níž se umísťují subwoofery s vyšším výkonem.

subwoofer esx aktiv

Taktéž jsme vytvořili kategorii pro subwoofery umísťované pod sedačku, které jsou vzhledem ke svým mini rozměrům čím dál oblíbenější. V drtivé většině případů se jedná o subwoofery aktivní, s nimiž vám odpadají starosti s koupí zesilovače.

basspro

Významnou aktualizací si prošla také kategorie ozvučnic pro subwoofery. Přidali jsme spoustu nových modelů, a to nejen pro konkrétní typy vozů, ale také univerzální ozvučnice různých rozměrů, např. 20, 25, 30 nebo 38 cm včetně samostatných ozvučnic do rezervního kola.

Snímek obrazovky 2021-11-09 v 11.54.58

Pro usnadnění montáže subwooferů jsme pro vás sepsali několik článků, z nichž se dozvíte třeba to, jak vést kabely v autě pro zesilovač/subwoofer nebo jak správně zapojit subwoofer ve voze. 

Pevně věříme, že vám tato naše velká aktualizace usnadnila výběr a následnou montáž vašeho nového audio zařízení. Pokud si však nejste montáží jistí, napište nám na info@2din.cz nebo zavolejte na +420 774 765 533 a objednejte se na naši dílnu v Praze, kde se vás rádi ujmou naši velezkušení technici.