Kompletní aktualizace kategorie Reproduktory

My v 2din.cz se vám snažíme přinášet vždy jen ty nejkvalitnější audio komponenty za rozumnou cenu. Díky našim mnohaletým zkušenostem víme, co je skutečně důležité a co naše zákazníky nejvíce zajímá. Dokážeme proto vyhodit nepotřebný balast a zaměřit se na to, na čem opravdu záleží.

Právě proto jsme kompletně zaktualizovali a zpřehlednili kategorii Reproduktory. Pojďte se s námi podívat na změny, které nám umožní poskytovat vám ještě lepší a kvalitnější služby.

kat repro

Protřídění nabízených produktů

Z naší nabídky zmizelo hned několik desítek reproduktorů, které ve své cenové relaci nehrají nejlépe. Chceme se soustředit pouze na produkty několika vyzkoušených značek, které sami montujeme do vozů v naší dílně. Nabídka je tak přehlednější a obsahuje pouze výrobky s nekompromisní kvalitou, které opravdu známe a za které se můžeme zaručit.

Změna kategorií

Z kategorie Reproduktory jsme odstranili podkategorie Koaxiální, Komponentní a Středobasové a přemístili je jinam. Vše jsme kompletně přepracovali a vytvořili nadřazenou kategorii Reproduktory podle rozměru, kde si nejdříve vyberete rozměr a teprve poté výše zmíněné typy reproduktorů. Vedla nás k tomu skutečnost, že se zákazníci u nás na pobočce ptají vždy nejdříve na rozměr a až teprve potom řeší, jaký typ reproduktorů vlastně potřebují.

rozmery reprodutkoru

Aktualizace podložek pod reproduktory

Spolu s reproduktory jsme se vrhli také na příslušenství. Naše pozornost se zaměřila zejména na podložky pod reproduktory, které jsou potřeba pro montáž. Nově u nás najdete více než 400 položek, které jsou řádně roztříděné dle značky a typu vozidla, takže si u nás vybere opravdu každý.

S výběrem a montáží reproduktorů vám pomohou následující články:

Jak vybrat reproduktory do auta?

Jak namontovat reproduktory do auta?