Od 4.01.2021 nás najdete na nové pobočce v Letňanech na adrese Toužimská 889, Praha 18 - Letňany, nová hala v moderním areálu Letňany Business Park - označení D6.

Kalibrační mikrofon pro DVD/AV autorádia Pioneer CD-MC20

Kód: CD-MC20
550 Kč / ks 455 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
11.3.2021

Auto-EQ kalibrační mikrofon pro DVD/AV autorádia 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Typ  Auto-EQ kalibrační mikrofon, určený pro DVD/AV autorádia modelových řad 2010 a novější 
Funkce : Měří vnitřní akustické vlastnosti vozidla a na základě těchto informací umožňuje kompatibilnímu AV autorádiu automaticky vytvořit patřičnou křivku ekvalizéru
Umístění : Uprostřed opěrky hlavy řidiče, směrem dopředu
Připojení : Vybaven cca 16 cm kabelem s 3,5mm konektorem, který se připojuje na vstup kompatibilního A/V autorádia Pioneer
Značka / výrobce : Pioneer - webové stránky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Veleznámý japonský gigant na poli domácích a automobilových audiosystémů. Založení značky se datuje do roku 1946, o automobilový trh se Japonci začali zajímat na konci 70. let. Kromě car audio vyrábí Kenwood také pokročilé navigační systémy. Ve třetím tisíciletí již firma platí za zavedenou a kvalitní značku, jejíž akcie se obchoduje na tokijské burze.

Kenwood dnes patří mezi nejznámější producenty Hi-Fi komponentů na světě. Její předností je jak široký záběr, tak důraz na celkovou kvalitu. V naší nabídce si můžete vybrat z široké palety příslušenství, autorádií, subwooferů, reproduktorů nebo třeba navigačních modulů.