Autorádio Kenwood DPX-3000U - Použité / Dobrý stav

Kód: DPX-3000U2
Zánovní
Značka: Kenwood
4 190 Kč –19 %
101689 autoradio kenwood dpx 3000u
4 190 Kč –19 % 3 390 Kč / ks 2 802 Kč bez DPH
Skladem ihned - Praha (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

CD/MP3/WMA/AAC přehrávač s USB, iPod připojením, AUX, LCD displej, výkon 4x50 Watt, variabilní podsvícení tlačítek, vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní 2din autorádio pro náročné uživatele. To je model značky Kenwood, který se v první řádě pyšní tím, že nabídne bohaté možnosti spojené s přehráváním hudby. Kromě klasického naladění rádiových stanic je samozřejmostí přehrání CD disků, stejně jako hudby ve formátu MP3, WMA, nebo AAC. Nechybí ale ani jeden další formát, se kterým si toto 2din autorádio hravě poradí. Jde o formát FLAC.  Jde o otevřený zvukový kodek zvyšující celkovou kompatibilitu. Jistotou je i možnost připojení přehrávače s konektorem USB, stejně jako je zde možnost využití pro přehrávání hudby vlastní iPod. V rámci vstupů nechybí ani vstup AUX, pro připojení klasického přehrávače přes Jack. Možnosti přehrání vlastní hudby jsou tedy poměrně rozsáhlé.
Toto 2din autorádio Kenwood má i integrovaný zesilovač přinášející výkon 4x50 Watt, což je pro běžné použití v klasickém voze plně dostatečná výkonnost. Kromě toho nabídne i několik pokročilejších funkcí, jako je vlastnost Loudness spojená s vytažením určitých frekvencí, stejně jako je to i vlastnost Bass boost, která podpoří basy. Na kvalitu hudby má vliv i integrovaný ekvalizér, nebo možnost připojení externího subwooferu. Ten lze prostřednictvím tohoto 2din autorádia také jednoduchým způsobem ovládat a zároveň si užívat dokonalejších basů, i když ty spojené s integrovaným ekvalizérem také nejsou k zahození.
Mluvíme-li o ovládání, nesmíme opomenout ani možnost toho, že při propojení s přehrávačem Apple iPod, lze tento prostřednictvím tlačítek jednoduše ovládat. Vše si lze zjednodušit i tím, že je využitý vstup, který umožní jednoduché propojení s ovládacími tlačítky na volantu automobilu. Během řízení je zaručena i vyšší bezpečnost, kdy není nutné dávat ruku z volantu. Protože jde o univerzální 2din autorádio, znamená to i jistoty spojené s tím, že lze daný model propojit v podstatě s řadou automobilů různých značek, stejně jako i různého stáří. Právě univerzálnost se tak stává jednou z hlavních a klíčových předností.
Na závěr se podívejme i na povedený design, kterému dominuje sice jednodušší, ale dobře čitelný displej. Jednotlivá tlačítka umožní snadný přístup k funkcím a 2din velikost je zárukou dostatečné přehlednosti. Samotný displej je vybavený LCD technologií a podsvícení tlačítek může být variabilní. To se hodí ve chvíli, kdy chceme design a především samotnou barvu autorádia dokonale přizpůsobit právě interiéru vozu, kde bude umístěn.
 

Parametry Autorádia

ZÁNOVNÍ KUS - POUŽITÉ / DOBRÝ STAV

Velikost autorádia : 2 DIN
Obrazovka : Segmentová
Podsvícení : Variabilní
Výkon zesilovače v autorádiu : 4x50W
Podpora hudebních formátů : MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC
Ekvalizér : Ano
Bass boost : Ano
DAB / DAB+ tuner : Ne
Mechanika : CD
USB vstup : Ano
AUX vstup : Ano
SD vstup : Ne
HDMI / MHL : Ne
Počet RCA výstupů : 2
Výstupní úroveň na RCA výstupech : 2,5V
Podpora Apple iPod : Ano
Spolupracuje s OS Android : Ano
Bluetooth : Ne
RDS : Ano
Mikrofon : Ne
Dálkové ovládání : Ne
Odnímatelný čelní panel : Ne
Značka / výrobce : Kenwood - webové stránky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Veleznámý japonský gigant na poli domácích a automobilových audiosystémů. Založení značky se datuje do roku 1946, o automobilový trh se Japonci začali zajímat na konci 70. let. Kromě car audio vyrábí Kenwood také pokročilé navigační systémy. Ve třetím tisíciletí již firma platí za zavedenou a kvalitní značku, jejíž akcie se obchoduje na tokijské burze.

Kenwood dnes patří mezi nejznámější producenty Hi-Fi komponentů na světě. Její předností je jak široký záběr, tak důraz na celkovou kvalitu. V naší nabídce si můžete vybrat z široké palety příslušenství, autorádií, subwooferů, reproduktorů nebo třeba navigačních modulů.