Auto Finesse Finale 250 ml Quick Detailer prémiový detailer

Kód: AF33719
239 Kč / ks 198 Kč bez DPH
Skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
5.10.2020

Rychlý detailer s pravým T1 brazilským voskem, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auto Finesse Finale 250 ml Quick Detailer prémiový detailer

Auto Finesse Finale 250 ml Quick Detailer: Skvělý detailingový přípravek s příměsí pravého karnaubského vosku třídy T1 o objemu 250 ml pro kvalitní finiš.

Tento přípravek na vodní bázi s příměsí karnaubského vosku je vhodný mimo jiné k finálnímu ošetření vašeho vozu po umytí. Je víceúčelový, zvýrazňuje lesk a odstraňuje stopy po vodě, otisky prstů a lehké nečistoty z laku, ale také chromovaných povrchů nebo oken. Díky svým mimořádným vodoodpuzujícím vlastnostem se hodí také k sušení vozu po umytí, přičemž uživatelé jistě ocení jeho jednoduchou aplikaci. Váš vůz bude mezi jednotlivými ošetřeními voskem vypadat za všech okolností skvěle.

Finale obsahuje příměs karnaubského vosku třídy T1, díky čemuž se jedná o takřka dokonalý quick detailer pro doplňkové ošetření po voskování. S tímto přípravkem bude lak vašeho vozu působit čistým a svěžím dojmem. Výrobek na rozdíl od konkurenčních produktů nezanechává na laku skvrny v případě použití v nevhodných povětrnostních podmínkách a právě proto je považován za jednu ze základních, univerzálních zbraní v arzenálu jak začínajících, tak zkušených detailerů.

Kvalitní ochrana laku díky příměsi pravého karnaubského vosku! Pokud na ošetření použijete jen sám přípravek, ochrana vydrží minimálně jeden měsíc.

Stejně jako všechny výrobky značky Auto Finesse patří Finale Quick Detailer mezi profesionální produkty určené zkušeným uživatelům. Přípravek je však vysoce efektivní a vyznačuje se jednoduchou aplikací, a tak s ním dobrých výsledků dosáhnou i začínající detaileři.

Přípravek se vyznačuje mimořádnými lubricidními vlastnostmi, díky čemu se skvěle hodí k odstraňování malých lokálních nečistot, např. ptačího trusu atd. Využít jej můžete také pro stírání prachu. Flexibilní a účinné ošetření za rozumnou cenu!

Postup použití

Při sušení vozu

1) Po umytí vůz nejprve důkladně opláchněte vysokotlakou myčkou

2) Na různá mokrá místa na laku nastříkejte přípravek a celek opět opláchněte myčkou

3) Nakonec vůz vysušte a vyleštěte kvalitním sušícím ručníkem z mikrovláken

Po mytí

1) Nejprve vůz pečlivě umyjte a následně vysušte

2) Aplikujte přípravek přímo na lak sprejem, případně použijte utěrku z mikrovláken a pracujte krouživými pohyby, až dosáhnete vysokého lesku

3) Postup opakujte, dokud neošetříte celý vůz

Finale Finesse

Objem: 250 ml

Hmotnost: 0.3 kg

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: