Reproduktory STEG Mercedes BZW80LR

Kód: BZW80LR
15 490 Kč / pár 12 802 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Set 2 kusů High-end subwooferů STEG přesně pro vozy Mercedes C,E,S a GLC o výkonu 50W RMS, rozměr  200mm

Detailní informace

Naše služby

Detailní popis produktu

steg logo

STEG Mercedes-Benz

Prémiová značka Mercedes vyniká svým komfortem a pohodlím, bohužel není kladen důraz na sound systém ve voze, pokud si samozřejmě nepřiplatíte za 150 000 Kč tu nejvyšší řadu ozvučení od Mercedesu. Pro majitele Mercedesu třídy C, E, S a GLC značka STEG vytvořila jako jediná na světě kompletni ozvučení pro Mercedesy bez nutnosti zásahu do elektroinstalace. Jedná se o výměnu reproduktorů za stávající bez řezaní kabelů a složitého napojování analogových zesilovačů apod.

Díky vyššímu výkonu, citlivosti a kvalitnímu materiálu zvukový projev je o 100% lepší, nebyť se reproduktory napojí na originální systém. 

Technické vlastnosti

Typ : Pár subwooferových reproduktorů
Obsah páru: 2 x 200mm 
RMS výkon : 50W
Impedance : 2.2 Ohmy
Cena za : Pár
Značka / výrobce : Steg- webové stránky

 


Odhlučnění dveří

Pro zkvalitnění akustických vlastnosti reproduktorů doporučujeme dveře vozidla při instalaci reproduktorů řádně vytlumit. Díky odhlučnění dveří dosáhneme zkvalitnění basové složky reproduktorů, jelikož dveře budou sloužit jako řádná ozvučnice bez technických otvorů ve dveřích. Další výhodou odhlučnění dveří je to, že díky vytlumení se zabrání rezonancím plastů, které se jeví jako velice nepříjemný a rušivý prvek při poslechu hudby. Vytvořili jsme cenově dostupný set pro vytlumení dveří

⚠️ Montáž může vyžadovat odborné náčiní a znalosti zapojení. Doporučujeme montáž v naší montážní dílně v Praze. ⚠️

Jak namontovat reproduktory do auta?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

 

Vysoce výkonné zesilovače, propracované reproduktory s velkou účinností a high-endové subwoofery, to jsou klíčové části portfolia italské rodinné firmy Steg založené ve druhé polovině 80. let. Tento výrobce špičkové audiotechniky dodává své komponenty na trh již více než tři dekády. Za tu dobu si logo značky ozdobené italskou trikolórou získalo přízeň zákazníků z již více než 50 zemí světa.

Výrobky firmy Steg charakterizuje špičková kvalita, která je výsledkem důsledných kontrol ve všech částech výrobního procesu. Značka přitom klade velký důraz na výzkum a vývoj nových technologií, stejně jako na náročné testy v provozních i extrémních podmínkách. Hledáte-li spojení autentické reprodukce hudby a elegantního italského designu, je Steg přesně tím, co potřebujete.