Zesilovač Match UP 8BMW

Kód: UP 8BMW
Novinka
Značka: Match
21 990 Kč / ks 18 174 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

8 kanálový zesilovač Match Plug & Play, 6 x 65 + 2 x 160 W RMS pro všechny vozy BMW s HiFi sound systémem (option 676)

Detailní informace

Naše služby

Detailní popis produktu

„M-Power“ pro váš zvukový systém BMW HiFi

MATCH UP 8BMW je „balíček M“ pro váš zvukový systém BMW HiFi! Tento vysoce účinný 8kanálový plug & play upgrade zesilovač s integrovaným 9kanálovým 64bitovým DSP byl speciálně vyvinut pro BMW E & F a G30 / G31 (před faceliftem) s HiFi zvukovým systémem (volba 676) a zajišťuje výrazně výkonnější a dynamický zvukový zážitek s pohodlnou integrací zároveň. Protože BMW potřebuje zvuk, který je na stejné úrovni jako jeho dynamika!

Bezproblémové připojení a pohodlné možnosti upgradu

S UP 8BMW je možné jednoduché a bezproblémové připojení ke zvukovému systému BMW HiFi na původním místě instalace díky přiloženému propojovacímu kabelu plug & play a montážní desce specifické pro BMW. Pro zjednodušení dalších upgradů je dokonale navržen pro kombinaci s dalšími komponenty MATCH UPGRADE pro vozidla BMW, jako je subwoofer , 2-pásmový systém a centrální reproduktor . Samozřejmě lze také dosáhnout individuální konfigurace reproduktorů s celkem osmi kanály zesilovače a také s přídavným výstupem předzesilovače díky výkonnému 9kanálovému DSP. Každý ze dvou kanálů výkonového zesilovače poskytuje silný výkon s výstupním výkonem 160 W při 2 ohmech, aby pomohl i velkým subwooferům. Kromě toho se UP 8BMW vyznačuje rozšířenou konektivitou: Kromě inteligentního 6kanálového vysokoúrovňového vstupu s obvodem ADEP.3 je vybaven také MEC slotem pro rozšíření o další rozhraní, jako je Bluetooth ® HD Audio Streaming, vybavený. K dispozici je také 1-kanálový linkový výstup pro připojení dalších zesilovačů, jako je MATCH UP 1FX  , a také optický vstup SPDIF se vzorkovací frekvencí až 96 kHz. Samozřejmostí je také SCP port pro volitelné příslušenství jako DIRECTOR , CONDUCTOR atd.

Virtual Channel Processing – tak dnes funguje směrování signálu

Optimální přizpůsobení stávajícím vícekanálovým zvukovým systémům činí smysluplnou správu a konfiguraci mnoha kanálů DSP v zesilovači zásadní - takže nebylo pochyb o tom, že UP 8BMW byl také vybaven inovativním zpracováním virtuálních kanálů Audiotec Fischer.
Zejména když jsou přední, zadní a středové systémy rozděleny do různých aktivních vícecestných systémů, tradiční koncepce směrování rychle narazí na své limity z hlediska implementace a použitelnosti. Vícestupňové „Virtual Channel Processing“ ve spojení s uznávaným uživatelsky přívětivým PC nástrojovým softwarem DSP umožňuje snadno mapovat i velmi složité systémové konfigurace a volně přiřazovat naše proprietární zvukové funkce FX .
Kromě toho je UP 8BMW díky svému velkorysému počtu kanálů ve spojení s volitelným modulem MEC ANALOG IN také ideálním kandidátem pro aplikace, kde je vyžadováno 1 ku 1 směrování (IOR).

ACO – Advanced 32 Bit CoProcessor Platform

UP 8BMW je samozřejmě vybaven proprietární 32bitovou platformou ACO - ta nejen extrémně rychle převezme všechny řídicí úkoly, ale především nabízí celou řadu audio funkcí: jsou implementovány fantastické zvukové efekty jako Augmented Bass Processing nebo RealCenter stejně jako kanálově oddělený vstupní EQ Input Signal Analyzer (ISA) pro snadnou analýzu a kompenzaci vstupních signálů z originálních rádií, která již z výroby obsahují nastavení zvuku.

DSP PC Tool 5 feat. TuneEQ – Výkonné funkce pro dokonalý zvukový zážitek

MATCH UP 8BMW lze samozřejmě konfigurovat pomocí našeho profesionálního a zároveň výjimečně intuitivního DSP PC Tool 5 . Známé, četné možnosti nastavení nesplní žádná přání a zaručují extrémně přesné nastavení zvuku, a to i u složitých systémových konfigurací. A díky proprietární funkci TuneEQ pro automatickou korekci frekvenční odezvy ušetříte také spoustu času při ladění zvuku.

Technické vlastnosti

Typ zesilovače : 8-kanálový
RMS výkon na 4Ω :
2 x 90 / 180 Watts 
RMS výkon na 2Ω :
2 x 160 / 320 Watts 
Technologie zesilovače :
Třída GD
Výstupy:
8 x reproduktorový výstup
1 x RCA / Cinch
1 x Remote Out 
Výstupní napětí RCA / Cinch : 3V RMS
Frekvenční rozsah : 10 Hz - 22,000 Hz 
Rozlišení DSP : 64 Bit 
Výkon DSP :  295 MHz (1,2 miliardy operací MAC za sekundu) 
Vzorkovací frekvence : 48 kHz
Typ DSP : Audio signal processor 
Převaděče signálu : A/D: BurrBrown
D/A: BurrBrown
Digitální vstup poměr signál/ šum : 106 dB (A-weighted) 
Analogový vstup poměr signál/ šum :  104 dB (A-weighted) 
Zkreslení (THD) :  < 0.03 % 
Damping faktor :  > 100 
Provozní napětí : 
10,5 - 17 V (max. 5 sek.pokles až 6 V)  
Odběr v nečinnosti :  380 mA 
Max. Remote OUT proud : 500 mA 
Pojistka :
1 x 25A LP mini zásuvná pojistka
Vstupy:
6 x vysokoúrovňový reproduktorový vstup
1 x optický SPDIF (12 - 96 kHz)
1 x MEC
1 x dálkový vstup
Vstupní citlivost :
2,8 - 11 voltů
Vstupní impedance Highlevel :
9 - 33 ohmů s ADEP.3
Rozměry :
46 x 130 x 153 mm 
Určeno pro vozy : BMW s HiFi sound system (option 676) 
Další funkce :
Technologie třídy GD s dynamicky řízeným napájením, 32bitový koprocesor, obvod ADEP.3, možnost start-stop, inteligentní ovládací port, USB, MEC slot, automatický dálkový spínač, galvanicky oddělený linkový výstup
Značka / výrobce : Match - webové stránky

 

Kompatibilní s BMW E & F a G30 / G31 (modely před faceliftem) se zvukovým systémem BMW HiFi (volba 676), vyloučené modely s modulem RAM (vozidla od 09/2019). Montážní deska není vhodná pro modely řady 1 řady E.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

match-300x191

Match je jednou z nejvýznamnějších značek z portfolia německé firmy Audiotec Fischer. Ta byla založena již v roce 1990 a v současnosti prodává do více než 50 zemí z celého světa. Match se zaměřuje na vývoj a montáž dodatečných komponent k původním audiosystémům bez nutnosti problematických zásahů do elektroinstalace. V tomto ohledu se jedná o skutečného tržního lídra, který v této oblasti nemá srovnatelnou konkurenci.

Špičkové instalační systémy jsou odrazem firemní filozofie Match – kvalitní poslech všem bez rozdílu, žádné přehnané náklady a žádné složité zásahy do původních audio systémů. Kromě chytrých řešení typu plug and play u nás pořídíte také subwoofery, zesilovače nebo kompletní sady ozvučení pro nejrůznější vozy. Zárukou kvality značky Match budiž legendární status „Made in Germany“.