Reproduktory Helix F4x

Kód: F4X
1 690 Kč / pár 1 397 Kč bez DPH
Skladem ihned - Praha (1 pár)
Můžeme doručit do:
22.9.2020

středobas 10 cm, koaxiální 2-pásmový reproduktor, max. výkon 40W, RMS 80W, frekvenční rozsah 100Hz - 22000 Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Ponořte se do světa zvuku HELIX s novou řadou reproduktorů F. Kombinace osvědčených komponentů a špičkových materiálů zaručuje mimořádný zvukový zážitek s bohatými basy, přesnými středy a dechberoucími výškami. V rámci vývoje se naši pracovníci zaměřili na snadnou integraci reproduktorů do vozidla, a to z důvodu nízké hloubky montáže.

HELIX-F-4X-Pers
   
HELIX-F-4X-Front

Ponořte se do světa zvuku HELIX s novou řadou reproduktorů F. Kombinace osvědčených komponentů a špičkových materiálů zaručuje mimořádný zvukový zážitek s bohatými basy, přesnými středy a dechberoucími výškami.

V rámci vývoje se naši pracovníci zaměřili na snadnou integraci reproduktorů do vozidla, a to z důvodu nízké hloubky montáže.

Díky elegantnímu designu vyniknou kvality řady F již na první pohled. Reproduktory se prezentují stylovým vzhledem s matně černým povrchem kužele HELIX a lesklým, černým provedením loga.

 

Parametry reproduktorů

Typ reproduktorů : Koaxiální - 2 pásmové
RMS : 40W
Max. výkon : 80W
Impedance :
Citlivost : 89dB
Frekvenční rozsah : 100-22000Hz
Výhybka : Integrovaná se strmosti 6dB
Nastavitelná výhybka : Ne
Membrána : Hedvábí s uhlíkovými vlákny
Průměr středobasu : 100mm ( 4" )
Hloubka středobasu : 43mm
Průměr výškového repro : 13mm ( 0,52" )
Cena za : Pár
Značka / výrobce : Helix - webové stránky

 


Odhlučnění dveří

Pro zkvalitnění akustických vlastnosti reproduktorů doporučujeme dveře vozidla při instalaci reproduktorů řádně vytlumit. Díky odhlučnění dveří dosáhneme zkvalitnění basové složky reproduktorů, jelikož dveře budou sloužit jako řádná ozvučnice bez technických otvorů ve dveřích. Další výhodou odhlučnění dveří je to, že díky vytlumení se zabrání rezonancím plastů, které se jeví jako velice nepříjemný a rušivý prvek při poslechu hudby. Vytvořili jsme cenově dostupný set pro vytlumení dveří

⚠️ Montáž může vyžadovat odborné náčiní a znalosti zapojení. Doporučujeme montáž v naší montážní dílně v Praze. ⚠️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

helix

 

Německá rodinná forma Audiotec-Fischer založená v roce 1990 se v průběhu let a své expanze rozdělila na několik značek, které fungují víceméně samostatně. Značka Helix pod sebou soustředí výrobu komponentů, které charakterizuje zajímavý poměr cena-výkon s tím, že jejich kvalita si drží vpravdě německé parametry. Nejznámější je značka Helix díky špičkovým DSP procesorům, ale taky se věnuje vývojí kvalitních reproduktorů nebo zesilovačů.

Dostupnost a špičková kvalita všech nabízených produktů přinesly značce Helix již celou řadu ocenění od odborné komunity i oborových magazínů, a především neutuchající přízeň zákazníků z celého světa.

 

Montáže komponentů zančky Helix :