Montáž reproduktorů

Automobilky většinou do zvuku ve vozech nižší nebo střední třídy neinvestují, a proto ve vozidle jsou klasické reproduktory s papírovou membránou, které toho moc nenahrají. Aby jste měli hezký zvuk ve voze nepotřebujete investovat desetitisíce. Pro kvalitní zvuk postačí pouze vyměnit reproduktory.

Už to není ono?

Reproduktor chrastí - to znamená, že už stávající reproduktor dosloužil a membrána reproduktoru může být roztržená

Ztratili výkon - reproduktory co znatelně ztratili výkon budou taky již na vyhození jelikož mohou být odpáleny

Zvuk není čistý - u originálních reproduktorů, zvuk samozřejmě nebude tak kvalitní a čistý jak u značkových reproduktorů již v cenové relaci necelých 3 000 Kč. Ale taky i samotná jednotka ( autorádio ) může hodně pomoct, pokud se vymění za novou.

Jste rozhodlí pro výměnu reproduktorů?

Pokud jste se rozhodli pro výměnu reproduktorů, určitě doporučujeme odhlučnit dveře, do kterých se reproduktory budou montovat. Při odhlučnění dveří totiž zabrání se rezonancím plechu, zvuk se bude méně vlnit a při kvalitním odhlučnění se zabraňuje i vibracím tapce, který při poslechu hudby více nahlas začíná nepříjemně vibrovat a vytvářet zvláštní zvuk. Pokud se zvolí standardní odhlučnění tak připlatíte k instalaci reproduktorů za pouhých cca 1500 Kč, za práci Vám peníze počítat nebudeme.

Kontakt: 774 19 55 33 nebo info@2din.cz

Snímek obrazovky 2017-04-11 v 22.50.56