18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

ENEOS - NA KŘÍDLECH SVOBODY

(Partnerský článek)

Adrenalin. Vzrušení. Řev motorů. Vůně benzinu. Svist pneumatik. Nezlomná vůle. Vítězství. Splněné sny. Požitek. Svoboda. ENEOS.

FOTO1

Ano, značka ENEOS, jejímž držitelem je japonská společnost JX Nippon Oil & Energy, je nerozlučně spjata s jedinečným požitkem z rychlé jízdy a se všemi výše uvedenými atributy.

Podstatou filozofie této renomované značky je špičková kvalita, nadstandardní výkon a vysoká spolehlivost. Přesně tyto vlastnosti charakterizují výrobky označené výrazným oranžovo-červeným logem ve tvaru čtverce, který doprovází nápis ENEOS.

 

Výrobky ENEOS - když je kvalita návyková

Rádi bychom vám představili jednotlivé produktové řady, které v sortimentu japonské značky zaujímají nejdůležitější postavení.

Na prvním místě to jsou syntetické, polosyntetické a minerální motorové oleje, na něž spoléhají řidiči osobních, sportovních i užitkových vozů po celém světě. Mezi jejich největší přednosti patří především to, že spolehlivě chrání důležité součásti motoru před korozí, zajišťují jeho vysoký výkon i tichý chod a obstojí při extrémních teplotách, kterých auta nebo motocykly dosahují při své maximální rychlosti.

Vynechat nemůžeme ani syntetické universální převodové oleje. Jedná se o prvotřídní produkty, které najdou široké využití v kompletním převodovém systému většiny automobilů a motorek. Mají vysoce antikorozivní účinek, jsou odolné vůči oxidaci, omezují tvorbu pěny, snižují spotřebu paliva i nežádoucí tření. Řidiči se na ně mohou spoléhat i při velmi nízkých teplotách, kdy neztrácejí svou stabilní viskozitu.

Další významné postavení v portfoliu značky zaujímají brzdové, chladicí a hydraulické kapaliny. Dodáváme, že ENEOS je rovněž známou značkou maziv pro lodní motory.

FOTO2

ENEOS - produkty předurčené k vítězství

Sílu značky ze Země vycházejícího slunce dokazuje i její účast v řadě sportovních událostí a soutěží. Mezi nimi vyčnívá sponzoring konstrukčního týmu Movistar Yamaha MOTO GP. Za tuto stáj pravidelně startuje ostřílený borec a devítinásobný mistr světa, Valentino Rossi, a rovněž jeho stájový kolega Maverick Viñales.

Zmínit musíme i účast ENEOSU na velmi populární americkém seriálu automobilových závodů NASCAR. ENEOS zde důstojně reprezentuje mladý sympaťák jménem Kyle Larson, který již posbíral mnohá vítězství na okruzích v Richmondu, na prašné trati Eldora Speedway i v závodu série Xfinity v Poconu.

ENEOS je rovněž od roku 2008 hlavním sponzorem populárního japonského šampionátu Super GT.

Ani v českých končinách nezůstává značka ENEOS k automobilovému sportu lhostejná a patří mezi hlavní partnery úspěšných týmů ScuderiaMotorsport a Korno motorsport.

Potřebujete snad ještě další důkaz o vysoké kvalitě produktů značky ENEOS? Pokud ne, přesvědčte se o ní sami a vyzkoušejte některý z nich. Více o značce ENEOS se dočtete na http://www.japanmotor.cz/

FOTO3