Tento týden 26-30/06 z důvodu stěhování je pobočka otevřená od 9:00 - 12:00hod. V případě vyzvednutí obj. po 13hod. volat prosím na 774 19 55 33. Děkujeme za pochopení.

ENEOS - NA KŘÍDLECH SVOBODY

(Partnerský článek)

Adrenalin. Vzrušení. Řev motorů. Vůně benzinu. Svist pneumatik. Nezlomná vůle. Vítězství. Splněné sny. Požitek. Svoboda. ENEOS.

FOTO1

ENEOS - www.japaneseoil.eu

Ano, značka ENEOS, jejímž držitelem je japonská společnost JX Nippon Oil & Energy, je nerozlučně spjata s jedinečným požitkem z rychlé jízdy a se všemi výše uvedenými atributy.

Podstatou filozofie této renomované značky je špičková kvalita, nadstandardní výkon a vysoká spolehlivost. Přesně tyto vlastnosti charakterizují výrobky označené výrazným oranžovo-červeným logem ve tvaru čtverce, který doprovází nápis ENEOS.

 

Výrobky ENEOS - když je kvalita návyková

Rádi bychom vám představili jednotlivé produktové řady, které v sortimentu japonské značky zaujímají nejdůležitější postavení.

Na prvním místě to jsou syntetické, polosyntetické a minerální motorové oleje, na něž spoléhají řidiči osobních, sportovních i užitkových vozů po celém světě. Mezi jejich největší přednosti patří především to, že spolehlivě chrání důležité součásti motoru před korozí, zajišťují jeho vysoký výkon i tichý chod a obstojí při extrémních teplotách, kterých auta nebo motocykly dosahují při své maximální rychlosti.

Vynechat nemůžeme ani syntetické universální převodové oleje. Jedná se o prvotřídní produkty, které najdou široké využití v kompletním převodovém systému většiny automobilů a motorek. Mají vysoce antikorozivní účinek, jsou odolné vůči oxidaci, omezují tvorbu pěny, snižují spotřebu paliva i nežádoucí tření. Řidiči se na ně mohou spoléhat i při velmi nízkých teplotách, kdy neztrácejí svou stabilní viskozitu.

Další významné postavení v portfoliu značky zaujímají brzdové, chladicí a hydraulické kapaliny. Dodáváme, že ENEOS je rovněž známou značkou maziv pro lodní motory.

FOTO2

ENEOS - produkty předurčené k vítězství

Sílu značky ze Země vycházejícího slunce dokazuje i její účast v řadě sportovních událostí a soutěží. Mezi nimi vyčnívá sponzoring konstrukčního týmu Movistar Yamaha MOTO GP. Za tuto stáj pravidelně startuje ostřílený borec a devítinásobný mistr světa, Valentino Rossi, a rovněž jeho stájový kolega Maverick Viñales.

Zmínit musíme i účast ENEOSU na velmi populární americkém seriálu automobilových závodů NASCAR. ENEOS zde důstojně reprezentuje mladý sympaťák jménem Kyle Larson, který již posbíral mnohá vítězství na okruzích v Richmondu, na prašné trati Eldora Speedway i v závodu série Xfinity v Poconu.

ENEOS je rovněž od roku 2008 hlavním sponzorem populárního japonského šampionátu Super GT.

Ani v českých končinách nezůstává značka ENEOS k automobilovému sportu lhostejná a patří mezi hlavní partnery úspěšných týmů ScuderiaMotorsport a Korno motorsport.

Potřebujete snad ještě další důkaz o vysoké kvalitě produktů značky ENEOS? Pokud ne, přesvědčte se o ní sami a vyzkoušejte některý z nich. Bližší informace ke značce ENEOS najdete na www.japaneseoil.eu

FOTO3 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.