Ceník služeb

Jsme tým mladých lidí, kteří milují auta a toto nadšení nás taky žene kupředu. Díky neustalému vývojí a vzdělání v oboru, se snažíme naším zákazníkům nabídnout to nejlepší za adekvátní cenu. Naše firma se nezabývá jen prodejem na internetu, ale také prodejem na kamenné prodejně v Praze, kde veškerý sortiment který prodáváme i montujeme. To co děláme, nás baví a proto montáže do vozidel děláme tak, jak bychom je dělali na vlastním voze - maximálně kvalitně. Pokud máte zájem o odhlučnění auta, montáž nových reprodukotrů, subwooferu nebo autorádia tak nás neváhejte kontaktovat.

Hodinová sazba : 990Kč vč DPH

Jedná se o sazbu jednoho montážního technika. Vzhledem k tomu, že na naši dílně jsou 2-3 technici, proto se práce může urychlit, cena se však počítá vždy za čas jednoho technika a vždy reálný čas kolik by to trvalo jedné osobě. Přibližné ceny vč. DPH montáží jsou uvedené níže.

Montáž autorádia 2din :

od 1990 Kč 

Montáž parkovací kamery : 

od 3490 Kč

Montáž stropního monitoru : 

od 5490 Kč 

Montáž reproduktorů :

Profesionální montáž reproduktorů vč. odhlučnění páru dveří, montáži podložek a případné natažení výškových reproduktorů do palubní desky, pokud to vyžaduje konstrukce vozidla

od 2990 - 3990 Kč

Montáž subwooferu s zesilovačem :

Natažení napájecího kabelu od baterie vozidla s instalaci pojistky, uzemění zesilovače, upevnění zesilovače, umístění subwooferu, kompletní naladění sestavy. 

od 3990 - 7990 Kč
Odhlučnění auta : Orientační ceny odhlučnění jsou uvedené v 3D konfigurátoru

*cena montáže je orientační a může se lišit na základě složitosti rozebrání části vozidla, zpravidla se však cena přibližuje cenam uvedené výš.

* Cenová nabídka ( montáž autorádia ) se nevztahuje na další montáž komponentů jako jsou externí mikrofony, demontáže handsfree zařízení ( Parrot apod. ), zapojení multifunkčního volantu ( adaptér ), úpravy rámečku atd.

*  Cenová nabídka ( montáž autorádia ) se nevztahuje na vozy: které jsou vybavené zesilovači a podobnými úpravami, kde jsou optické kabely nebo napájení autorádia je v zadní části vozidla, které jsou již osazené neoriginálním autorádiem.

POZOR !

! ZBOŽÍ NEZAKOUPENÉ V NAŠEM ESHOPU NEMONTUJEME !