18-22/07 JE POBOČKA ZAVŘENA ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

KAMIONACI.com

1.

webové stránky pro řidiče kamionu http://kamionaci.com

Mezi nejnavštěvovanější internetové stránky pro řidiče kamionu patří bezpochyby Kamionaci.com, které řidiči znají již od roku 2010, a které za dobu svého působení prošli mnoha úpravami a modernizací, aby tak profesionálním řidičům i ostatním lidem z dopravy nabídli co možná nejvhodnější internetové prostředí.

Co najdete na KAMIONACI.com

2_1

Na webu Kamionaci.com najdete především nástroje pro komunikaci s ostatními řidiči. Po jednoduché registraci a následném potvrzení emailu můžete s ostatními řidiči komunikovat několika způsoby: v chatu, soukromými zprávami, komentováním stránek a příspěvků a především přispíváním do forum. Forum Kamionaci.com je druhé nejpoužívanější forum pro řidiče kamionu na českém internetu. Řidiči tu diskutují na všemožná témata z oboru, od výplat a technických věcí po mouchy rozplácnuté na předním skle a jejich obtížné stírání.

 

Další a jedinečnou součástí tohoto webu je sekce ZÁBAVA. Ta je plná kamioňáckých vtipů, vtipných videí, her a kvízů, na jejímž obsahu se můžete podílet. Registrovaní uživatelé mohou na web nahrávat své fotografie, které jsou tříděny do kategorií a hodnoceny ostatními. Uživatelé tak mají úložiště tématických fotografií ze svých cest (své práce) a milovníci kamionů tisíce fotografií k prohlížení. Nechybí ani inzerce pro kamioňáky. Do budoucna je připravován blog.

 

Hledají-li řidiči práci, jsou na webu Kamionaci.com správně. Dopravci zde denně nabízejí volná pracovní místa pro řidiče kamionu.

Závěrem

Web Kamionaci.com je zaměřený převážně pro řidiče kamionu, ať už pro začátečníky nebo pro řidiče s dlouholetou praxí. Navštěvují ho však a je přínosný i pro řidiče malých dodávek, autobusů, pracovníky dopravních firem či soukromníky, dopravce začátečníky nebo jen nadšence kamionové dopravy. Jelikož se web neustále vyvíjí, stává se ve svém oboru jedinečný.