Kupujete použité náhradní díly? Partes.cz Vám poradí, jak nenaletět

Partes.cz-UvodniFoto

(Partnerský článek)

Zdají se Vám originální náhradní díly cenově nedostupné a chcete ušetřit? Je pro Vás řešením koupit originální náhradní díl, který byl už používán v jiném vozidle? Na Partes.cz najdete nabídky desítek prověřených prodejců z celé ČR.

Pouze prověřené náhradní díly

Nákup (použitých) náhradních dílů má své výhody i svá rizika. Přestalo Vám například fungovat turbodmychadlo nebo dosloužil alternátor? Chcete vyměnit airbag nebo nárazník? Máte pár možností, jak tyto problémy vyřešit.

Jednak můžete navštívit autorizovaného prodejce, u něhož pořídíte díly nové a originální. Tato varianta však není ekonomicky výhodná. Většina z nás hledá jiná, levnější řešení.

Druhou možností je koupit díly neoriginální. U nich je cena přijatelnější, ale vyšší než u originálních použitých dílů nebo u repasovaných náhradních dílů.

Třetí možnost je zároveň i nejvýhodnější. Je to koupě použitého originálního dílu. Zde máte jistotu, že takový díl byl již v jiném autě. Proto bude jeho montáž na Vaše vozidlo bez problémů. Dalším kladem je poskytování záruky na použité díly. Na veškeré náhradní díly, které jsou nabízené na Partes.cz je daná minimální záruka 6 měsíců, i když jsou to díly použité.

„Rozdíl v ceně mezi novým a použitým dílem je mnohdy značný. Například, při pořízení náhradních dílů na vozy značky Ford je úspora až 80% proti koupi nového náhradního dílu. Vše můžete navíce řešit snadno a rychle z pohodlí domova na největším českém inzertním portálu na náhradní díly Partes.cz.