Nejlepší vozy pro milovníky hudby

0.-úvod-b

Poslech hudby patří neodmyslitelně i k jízdě autem a autorádio má při jízdě puštěné drtivá většina řidičů. Pro opravdové milovníky hudby jsou ale tovární audio systémy často nedostatečně kvalitní a obracejí se proto k možnosti úpravy stávajících audio systémů, přidávání zesilovačů, subwooferů či kompletnímu odhlučňování vozu apod. Přesto jsou ale na trhu i vozy, ke kterým si lze již při objednávce navolit audio systém, který ocení i ten největší fanoušek kvalitní reprodukce hudby.

Maserati

1.-Maserati

Při koupi vozu této značky máte možnost zvolit prémiové typy již tak kvalitních systémů firmy Bowers&Wilkins. Ty jsou nabízeny v modelech Quattroporte a Ghibli. Až 15 špičkových reproduktorů s kevlarovými membránami a částmi z hliníku i kompozitních materiálů je rozmístěno tak, aby i při jízdě vytvářely co nejdokonalejší akustický zážitek.

Lexus IS 300h Luxury

2.-Lexus-IS-300h-Luxury

Lexus vsadil na spolupráci s firmou Mark Levinson, která se od roku 1972 kdy byla založena, vypracovala v jednu z nejexkluzivnějších světových firem zabývajících se audio systémy. 12ti kanálový zesilovač, 15 reproduktorů i automatická normalizace hlasitosti hudby… to vše a mnohem více nabízí audio systém v tomto voze. Mark Levinson se navíc podílel i na zvukové izolaci interiéru, aby vám nabídl skutečné maximum.

Porsche Cayenne

3.-Porsche-Cayenne

Pro Porsche Cayenne nabízí výrobce možnost koupě špičkového audio systému Surround Sound Class High End od firmy Burmester. 16ti kanálový 100W zesilovač a 16 reproduktorů včetně aktivního subwooferu, to jsou základní prvky tohoto high-end systému, který si v ničem nezadá ani s těmi domácími. Nejste-li zvyklí dělat v oblasti poslechu hudby kompromisy, Porsche Cayenne se systémem Burmester je pro vás to pravé.

Volkswagen Beetle Fender Edition

4.-Volkswagen-Beetle-Fender-Edition

Volkswagen Beetle není vozem, u které byste čekali luxusní audio systém. Přesto dostanete právě to, pokud se rozhodnete pro speciální Fender edici. Spolupracoval na ní totiž stejnojmenný výrobce kytar a zesilovačů. Systém vyvinutý speciálně pro tento vůz se pyšní 10ti kanálovým zesilovačem o výkonu 400 W i 9ti reproduktory a subwooferem.

Jaguar F-Type

5. Jaguar F-Type

Fanoušci kvalitního poslechu si mohou při koupi Jaguáru F-Type vybrat ze dvou audio systémů Meridian. 10, resp. 12 reproduktorů reprodukuje zvuk s dynamikou, která odpovídá sportovnímu naturelu tohoto vozu. Velká pozornost je v systému Meridian věnována úpravě signálu – od dynamického ovládání hlasitosti po digitální filtry eliminující okolní rezonance.

Range Rover Sport

6.-Range-Rover-Sport

I Range Rover Sport má v oblasti reprodukce hudby co nabídnout. I v případě tohoto vozu si můžete zvolit jeden ze dvou systémů Meridian. Zatímco Meridian Surround nabízí 19 reproduktorů a výkon 825 E, opravdovou lahůdkou je systém Meridian Signature – 1700 W, 23 reproduktorů i speciální technologie prostorového zvuku Trifield 3D. Tohle auto vám prostě nedá spát!

Špičkový zvuk není podmíněn koupí drahého automobilu

Je samozřejmostí, že všechny tyto vozy jsou vybaveny těmi nejluxusnějšími 2din autorádii, a jak jste četli, tak i nemálo reproduktory. Pokud i Vy toužíte po špičkovém zvuku ve svém automobilu, tak nezoufejte. Pro dosažení opravdu luxusního zvuku v automobilu není potřeba si pořizovat auta za miliony, ale pouze najít kvalitní profesionály, kteří vědí, jak zvuk ve Vašem automobilu vylepšit, tím je myšleno – možnost pořízení si nového 2din autorádia, reproduktorů, zesilovačů a subwooferu, či dokonce provést odhlučnění celého automobilu.