Tento týden 26-30/06 z důvodu stěhování je pobočka otevřená od 9:00 - 12:00hod. V případě vyzvednutí obj. po 13hod. volat prosím na 774 19 55 33. Děkujeme za pochopení.

Demopanel

Moderní demopanel
 
Snažíme se zdokonalovat a proto na nové prodejně v ul. K Žižkovu 97/5, Praha 9 -  Vysočany jsme zvětšili demopanel na tolik abychom mohli vystavit maximum autorádii, nejprodávanějších reproduktorů, zesilovačů a subwooferů. Nový demopanel jsme osadili 32 vystavěnými reproduktory, 50 autorádii  z toho 14ks 1din autorádia, 18ks 2din autorádia a 18ks speciálních autorádii. Díky tomu můžeme nabídnout XY kombinací zvuku na přání zákazníka. 
 
 
Značky které najdete na demopanelu
 
 
 
Demopanel odhlučněných dveří
 
Jelikož nenabízíme pouze prodej produktů, ale taky je naši profesionální technici umějí namontovat do auta a proto jsme se rozhodli ukázat jak v praxi vypadá instalace reproduktorů do vozu. Dnes je již standardem při isntalaci nových reproduktorů i odhlučnění dveří. Jelikož je velmi těžké si představit jaké to je, vytvořili jsme demopanel z dveří kde jedny dveře jsou standardní ( nevytlumené s originálním reproduktorem ) a druhé dveře, jsme vytlumili vnější část plechu a také vnitřní část plechu a osadili jsme reproduktory značky HERTZ DSK 165.3.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.