Dnes 18.6. otevřeno pouze do 17:30. Děkujeme za pochopení.

Mirrorlink USB – přeneste obsah svého telefonu na displej autorádia

Mirrorlink USB – přeneste obsah svého telefonu na displej autorádia

Propojení mobilního telefonu s audiosystémem vozu a možnost realizovat hovory např. přes ovládání na volantu je dnes již běžnou záležitostí. Nejednoho řidiče ale jistě napadlo, že by bylo hezké mít na pěkném, velkém displeji, který většinou dominuje interiéru vozu, dostupné všechny funkce chytrého telefonu. Je to samozřejmě logické: proč sledovat třeba navigaci (např. Google nebo Waze) na malém displeji telefonu, když velká obrazovka pod ním je vlastně nevyužitá? Řešení tohoto problému ale existuje a má název mirrorlink!

293b085c-8cd4-4121-9a6c-0e5052ed1d9a

K tomu, abyste mohli funkci mirrorlink využívat potřebujete kromě kompatibilního smartphonu a 2din autorádia s RCA / CINCH video vstupem (případně parkovacím monitorem, multimediálním monitorem apod.) také jednotku Mirrorlink USB. Právě ta umožní přenos obrazu na displeji telefonu na displej vašeho vozu, včetně navigace, fotek, videí nebo kterýchkoliv jiných aplikací. Telefon je s jednotkou propojen USB kabelem (iPhone) nebo USB a audio kabely (Android) a během spojení je přes USB také nabíjen.

 

Jednotka je kompatibilní s operačními systémy Android 4.2 a vyšší i s iOS ve verzi 8.0 a vyšší. Při instalaci pak na uživatele nečeká žádné složité nastavování, prakticky vše probíhá automaticky. Počítat je třeba jen s tím, že jednotlivé aplikace je třeba ovládat přes telefon, nikoliv přes displej auta. Každopádně se však jedná o užitečné zařízení, které opět o něco posouvá komfort a možnosti, které má řidič při jízdě k dispozici. Odkaz na krabičku Mirror Link.

3abf9804-1e9f-40d8-8e8a-7e29ca917ac5