Vážení zákazníci , rádi bychom Vás informovali, že 15-26.08.2022 bude naše provozovna uzavřena z důvodu celofiremní dovolené. Pokud máte na nás dotazy, doporučujeme je směrovat na náš email info@2din.cz , infolinka nebude v provozu! VÍCE INFO V ODKAZE "KONTAKTY" Děkujeme za pochopení ! =)

BMW i8 - Předělání sound systému

 

Tento kousek, který jsme jako první ČR vylepšovali, prošel upgradem sound systému, a to díky výměně všech reproduktorů, včetně subwooferu v zadní části auta. Bohužel toto vozidlo není tak jednoduché jak klasické BMW např.řady 5 F10. Díky dveřím které se otevírají dost nestadardně, tak výměna klasických reprodutkorů jen ve dveřích trvala 2x déle než obvykle. Zadní reprodutkory ve sloupcích v BMW umístili na tolik šikovně, že jsme museli sudnat kompeltně celou stropnici a až po té namotnovat nové repro, navíc umístění kde byly reproduktory jsme museli poupravit pro vložení komponetních reproduktorů. Bassový reproduktor, který byl umístěn mezi " zadními " sedačkami, se na zákázku musel objednat u našeho německého dodavatele Audio Systém. Celý vyměněný sound systém se poháněl novým zesilovačem určený pro náhradu originálního zesilvoače BMW ( hifi 676 ) a to zesilvoač zančky Matach UP7BMW. Zesilovač je pomocí most konektorů připojen do multimediálního zařízení jednoduše a bez pájení. Díky tomuto zesilvoači jsme kompletně nastavili časové korekce, fáze, frekvenční rozsah a spoustu dalších věcí pro zdokonalení zvuku. Vše muselo proběhnout precizně vzhledem a proto montáž trvala mnohem déle, než u obyčejného BMW. Zesilovač je pomocí most konektorů připojen do multimediálního zařízení jednoduše a bez pájení. Zvuk se doladil pomocí technika s ohledem na požadavky zákazníka a zvuk dovedlo k vyššímu požitku.

Fotografie z průběhu montáže

Použitý materiál při montáži

Produkt Množství Cena Celkem
Reproduktory STEG BMW BM4C Reproduktory STEG BMW BM4C 2 ks 5 490 Kč 10 980 Kč
Zesilovač Match UP 7BMW Zesilovač Match UP 7BMW 1 ks 19 990 Kč 19 990 Kč
Reproduktory STEG BMW BM4 Reproduktory STEG BMW BM4 1 ks 4 490 Kč 4 490 Kč
  Speciální basový reprodutkor pro i8 1 ks 4 990 Kč 4 990 Kč
Časová náročnost: 24 hodiny
Celková cena 54 970Kč

Podobné montáže

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení