Frekvenční výhybka HELIX Compose Ci3 FX-WLP.2

Kód: CI3 FX-WLP.2
499 Kč / pár 412 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Nízkopropustná kabelová výhybka pro basové reproduktory HELIX COMPOSE i3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízkopásmová kabelová výhybka slouží k připojení středobasových reproduktorů COMPOSE i3 Ci3 W165FM a Ci3 W130 k univerzální výhybce Ci3 FX-UNI.2. Je vybaven našimi technologiemi COMPOSE Connect a ProConnect pro maximální provozní spolehlivost a minimalizaci chyb při instalaci. 

COMPOSE Connect

Sbohem ručním pracím a pájení. Compose Connect je dobře promyšlené zásuvné připojení, které značně usnadňuje instalaci autorádia ve spojení s komponenty HELIX COMPOSE. Díky patentovanému plastovému pouzdru, do kterého lze zacvaknout standardní ploché zástrčky a spojky, je umožněna obrácená polarita a absolutně provozně spolehlivé spojení v souladu s automobilovými normami.

  • Nízkopásmová kabelová výhybka pro propojení nízko středotónových reproduktorů COMPOSE i3 Ci3 W165FM a Ci3 W130 s univerzální výhybkou Ci3 FX-UNI.2
  • Strmost hrany 6 dB
  • Připojovací zástrčky COMPOSE Connect & ProConnect - dobře promyšlená zásuvná připojení podle automobilových standardů pro bezpečné připojení chráněné proti přepólování
  • Kompatibilní s i3 woofery Ci3 W165FM a Ci3W130 a také s crossoverem Ci3 FX-UNI.2
 

Reproduktory: 

  • Ci3 W165FM-S3
  • Ci3 W165FM-S2
  • Ci3 W130-S3

Výhybky:

  • Ci3 FX UNI.2
 
 
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

helix

 

Německá rodinná forma Audiotec-Fischer založená v roce 1990 se v průběhu let a své expanze rozdělila na několik značek, které fungují víceméně samostatně. Značka Helix pod sebou soustředí výrobu komponentů, které charakterizuje zajímavý poměr cena-výkon s tím, že jejich kvalita si drží vpravdě německé parametry. Nejznámější je značka Helix díky špičkovým DSP procesorům, ale taky se věnuje vývojí kvalitních reproduktorů nebo zesilovačů.

Dostupnost a špičková kvalita všech nabízených produktů přinesly značce Helix již celou řadu ocenění od odborné komunity i oborových magazínů, a především neutuchající přízeň zákazníků z celého světa.

 

Montáže komponentů zančky Helix :