GPS Anténa Thinkware GPS TW

Kód: GPS TW
825 Kč –6 %
1 GPS TW
825 Kč –6 % 770 Kč / ks 636 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Externí GPS anténa poskytuje údaje o čase, rychlosti a místě pohybu vozidla. V PC umožňuje sledovat polohu vozidla na mapě, současně s přehráváním videa. Pro využívání upozorněni na bezpečnostní kamery, je připojení GPS antény nezbytné 

Detailní informace

Naše služby

Detailní popis produktu

Technické parametry: 

Konektor : 2.5mm jack, 4 pólový
Průměr :       42 mm
Délka kabelu : 25 cm
Napájení : 3.3V až 5V
Provoz při : -10 °C až 60 °C

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Dash Cam - Best Christmas Gift Idea for Car Lovers - Thinkware USA

Thinkware je korejský výrobce moderních palubních kamer a současně i globální lídr v této branži. Jako vůbec první na světě zavedl do prodeje model kamery nabízející rozlišení QHD. Majitelé zařízení Thinkware si tuto značku oblíbili nejen pro její pokročilé asistenční systémy, ale také pro design, za který firma od svého vzniku v roce 2007 získala již řadu ocenění. Samozřejmostí je zde přísný důraz na kvalitu, bez něhož by společnost nemohla získat potřebné certifikáty.
Kvality a úspěchů palubních kamer této značky si všímají i automobilky – v současné době je Thinkware výhradním dodavatelem palubních kamer pro Volvo, Ford nebo GM. V naší nabídce najdete různé autokamery včetně příslušenství – GPS antén, zámků autokamery a kabeláže. Nabídku budeme postupně rozšiřovat.