Auto Finesse Eradicate Engine Degreaser 1 L čistič motorového prostoru

Kód: AF32879
339 Kč / ks 280 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Hloubkový koncentrovaný čistič motorů, 1000 ml

Detailní informace

Naše služby

Detailní popis produktu

Auto Finesse Eradicate Engine Degreaser 1 l: Hloubkový extra silný koncentrovaný čistič motoru a motorového prostoru o objemu 1 l.

Auto Finesse Eradicate Engine Degreaser je vysoce účinný odmašťovač s vysokou pěnivostí, který byl vyvinut pro odstranění té nejvíce zaschlé a usazené špíny, která se obvykle nachází v prostoru pod kapotou. Přípravek umožňuje hloubkové čištění kovů, plastů, pryže, laku a jiných povrchů. Nemusíte se bát ani podběhů nebo zádveří.

Postup použití:

1) Zajistěte, aby byl ošetřovaný povrch chladný

2) Zabezpečte (zakryjte) veškeré elektrické díly, ev. odkalovací šrouby

3) Aplikujte přípravek na povrch a nechte 2 minuty působit

4) Uvolněte nečistoty prostřednictvím štětce na detailing

5) Povrch vytřete do sucha nebo opláchněte tlakovou myčkou

Chcete-li dosáhnout opravdu působivého vzhledu, doporučujeme po ošetření použít impregnační přípravek Auto Finesse Dressle. Váš vůz bude vypadat, jako by zrovna sjel z výrobní linky!

  • Objem: 1000 ml
  • Hmotnost: 1.2 kg
  • Cena za 1ks

Eradicate fINESSE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auto Finesse The Signature Logo Hoodie - Mikina s kapucí, velikost L

Příběh společnosti Auto Finesse se začal psát již v roce 1999, kdy se několik nadšenců do detailingu rozhodlo založit si svou vlastní garáž. Zpočátku pečovali hlavně o auta vyšší třídy vlastněné bohatší klientelou, ale brzy se rozrostli natolik, že svůj podnik museli od základů překopat. Postupně tak vznikla špičková firma s vlastní továrnou, jež nabízí detailingové produkty bezkonkurenční kvality. Všechny výrobky ze svého sortimentu vyrábí ručně přímo ve své továrně, a než tito nadšenci vypustí jakýkoliv produkt do světa, nejdříve jej řádně otestují na svých vlastních vozech.

Dnes již po více než 20 letech od svého založení platí Auto Finesse za absolutní špičku v oboru. Tento status by si firma ráda udržela, takže neustále zvedá kvalitu svých výrobků a neúnavně se snaží přicházet s něčím novým. S jejími výrobky máte vždy jistotu, že nešlápnete vedle. Hledáte-li bezkonkurenčně nejlepší autokosmetiku na trhu, pak je Auto Finesse to právé pro vás. V naší nabídce najdete mimo jiné claye, osvěžovače vzduchu, aplikátory a širokou škálu příslušenství.