ACO – Advanced CoProcessor

ACO – Advanced CoProcessor

Platforma Advanced 32 Bit CoProcessor (ACO) z dílny vývojářů z Audiotec Fischer přichází se spoustou nových systémových a DSP funkcí. Kromě unikátních zvukových funkcí DSP procesoru (Augmented Bass Processing, StageXpander, RealCenter a spousty dalších) přebírá řízení veškerých monitorovacích a komunikačních úloh, a to jak interně, tak externě.

Tím, co tento jednočipový počítač odlišuje od předchozí 8-bitové generace, jsou mnohem vyšší rychlosti přepínání mezi nastaveními (cca 300 ms) a bleskurychlá datová komunikace s ladícím softwarem DSP PC-Tool. Další významnou vlastností ACO je jeho integrovaný, nativní zavaděč, díky němuž je možné aktualizovat software několika komponent DSP, což zahrnuje třeba přizpůsobení obvodu ADEP.3 řízeného MCU změnám diagnostických funkcí v továrních autorádiích nebo rozšíření zařízení o dodatečná rozhraní.

ACO navíc nabízí 10 interních paměťových míst pro uložená nastavení zvuku namísto obvyklých dvou, stejně jako integrovaný InputEQ s oddělenými kanály a analyzátor vstupního signálu (ISA) pro snadnou analýzu a kompenzaci vstupních signálů. To umožňuje deekvalizovat původní tovární nastavení zvuku v autě, což zase významně zjednodušuje integraci více zdrojů signálu do audio zástavby.

Ke komponentům, v nichž najdete nový Advanced CoProcessor, se řadí mimo jiné:

ACO – Advanced CoProcessor (1)

ACO – Advanced CoProcessor (1)